ספרו לי תקציר של הפרק של היום

lullyla

New member
ספרו לי תקציר של הפרק של היום

ספרו לי מה היה היום? הפסדתי...

לימור1977

New member
אז ככה...

עדן הסכימה לחזור לגולן כי היא אוהבת אותו ולא מוכנה לוותר עליו, אבל זה קשה לה לראות את יונת מגדלת את הילד שלה מתחת לאף שלהם, ולכן היא ביקשה מגולן שיפגיש ביניהן, וביקשה מיונת לעזוב לאשדוד, והבטיחה לה שבתמורה גולן יכיר בילד וישלם לה מזונות. טל ושירלי התנשקו והיא ביקשה שהוא יפסיק, לאחר מכן היא נפגשה עם מיקי וניסתה לשכנע אותו לחזור לצבא. מיקי התעצבן עליה בהתחלה אבל אחר כך הם השלימו. לינט ונתן נפגשו בבית קפה והיא ביקשה ממנו שיתן לה הזדמנות כי היא יודעת שהוא מרגיש כלפיה משהו. היא גם סיפרה לו על הרומן של דניאלה ואמנון. נתן חזר הביתה והתעמת עם דניאלה. דניאלה אמרה לו שהיא חזרה אליו בגלל שהיא אוהבת אותו והיא רוצה לשקם את היחסים. נתן לא ממש האמין לה ועזב אותה לבד, והלך לבית של אליאן. לינט אמרה לו שיתן לה הזדמנות, ואליאן ירדה עליו חזק בנושא וגרמה לבכי. ליאור ראה את עודד וקרן ביחד ושאל יום למחרת את עודד מה קורה ביניהם? עודד אמר לו שזה לא עיניינו. לאחר מכן הוא שאל את קרן מה קורה והיא ענתה לו את אותה התשובה. ליאור בא למשרד של עמית ואמר לה שהיא הפסידה בקרב, כי הוא דיבר עם אבא שלה, והוא ממש זועם על מה שהיא עשתה. יקי הודה בפני החוקר על כל ההאשמות נגדו.

למעלה