ספרים ברשת או ספרים ללימוד המכירה בebay

• פותח הנושא ls39
  • פורסם בתאריך

ls39

New member
ספרים ברשת או ספרים ללימוד המכירה בebay

א)תתחדשו ב)אני רוצה ללמוד למכור בebay מה היא הדרך הטובה והזולה (בחינם) . תודה מראש

ACE OF SPADES

New member
טיפה עזרה :

קודם כל ומכיוון שהפורום עדיין מאוד חדש אין עדיין תכנים בפורום שיכולים לעזור בנושא. בעתיד (המאוד קרוב) יהיו בפורום מאמרים וקישורים שמהם תוכל ללמוד . אני מאמין שעד סוף השבוע הפורום יהיה מוכן . אבל בנתיים הטיפים שאני כן יכל לתת לך : קודם כל הכי חשוב זה הנסיון , אין שום תחליף למידה שיכל על נסיון , ולכן כל מה שתקרא תיישם , נכון לעכשיו אני יכל להפנות אותך לאתרים שמספקים מידע למתחילים , קישורים תמצא בתחתית ההודעה. ישנם ספרים רבים בנוגע לאיביי , רובם הגדול באנגלית , אם האנגלית שלך טובה , תפנה אלי בהודעה פרטית ותתן לי את האמייל שלך : אני אשלח לך כמה ספרים , אבל זה יהיה יותר מאוחר בלילה כי אני בדיוק עוזב.

ls39

New member
שאלה נוספת?

א) תודה על התשובה המהירה.!!!!!! ב) שאלת תם אני הייתי רוצה למכור באיביי ויש לי עסק קטן מה כדאי יותר להרשם כפרטי או כעסק? ג) האם יש עוד אפשריות תשלום חוץ מ- paypal בארץ תודה

תשובות

1) תרשם כעסק 2) תוכל לבקש כל צורת תשלום שאתה רוצה כגון: ש'ק בדואר, העברה בנקאית, ווסטרן-יוניון...אבל רוב העסקאות (כמעט כולן) נסגרות ב-Paypal ורק מעט מסכימים לשלם אחרת...

למעלה