ספרים על חשיבה חיובית

יש המון..

איזו גישה מעניינת אותך?.. יש פסיכולוגית.. יש אימונית.. יש רוחנית.. יש מיסטית.. מה סוג הספרים שאתה מחפש? קצת ממה שיש לי על המדף: דימיון מודרך לצורך שינוי - פטריק פאנינג צימחה רוחנית -סאנאיה רומן חשוב והתעשר - נפוליאון היל שיחות עם אלוהים - ניל דונלד וולש ספר המתים והחיים הטיבטי - סוגיאל רינפוצ'ה כשהדברים מתפרקים - פמה צ'ורדון דרכו של הקוסם - דיפאק צ'ופרה באדולינה - גבי ניצן תהנה אור ואהבה

תודה על התשובה איש יקר אבל,,

תודה על התשובה איש יקר אבל,, ניראה לי שנתת לי שמות של ספרים למי שממש מתעמק ברוחניות וכאלה ואני ממש לא מבין בדברים האלו מחפש יותר ספר מעשי לאדם הפשוט שלא ממש מבין ברוחניות ,,,,,, מחפש ספר עם עצות פשוטות כאלו וגם יעילות שלא קשה לישמם ולא צריך להתעלות רוחנית ממדיי כדי להשיג הצלחות

ע ו פ ר ה

New member
יצא לאור הספר

"הסוד" בעברית. אנשים מספרים בו איך הם שינו גישה והשיגו הצלחות. באהבה עופרה

../images/Emo91.gifבאדולינה/ גבי ניצן../images/Emo91.gif

ספר קצר, קריא, כתוב בקלילות ובהומור, מעוטר בציורים יפיפיים, ומחולל מהפך תודעתי במי שבשל לכך. מי שלא בשל- לפחות נזרע בו זרע השינוי והמודעות, והוא ינבוט כשיהיה מוכן. קראתי את הספר לפני כשנתיים וחצי. מאז הספקתי לקנות אותו כמעט לכל חבריי ומשפחתי. לא כולם התחברו, אבל כולם קיבלו חומר למחשבה, וחודשים אחר כך אני ממש רואה שינויים באנשים הללו!! בקיצור נמרץ- אני ממליצה בחום
נ.ב. תמיד כתבתי כאן בשם "שושוצ". לאחרונה החלפתי את הניק לשמי האותנטי (די ל'מחבואים'), אז הנה אני, כפי שאני
שנה טובה לכולם
סיגל

כל ספר שתרגיש איתו טוב

ויעורר אצלך עוצמה אנרגטית יהיה טוב. וגם אם זה ספר רוחני אל תפחד מזה קרא את זה בסבבה. אולי תקבל רעיונות שיפתחו לך את השער לאושר. רוחני זה לא מילה גסה.

למעלה