ספרים שעוזרים

duncken

New member
ספרים שעוזרים

אני אוהב ספרים על עסקים. אני שואב מהם ידע ומוטיבציה.ביחוד הפרקטיים מביניהם. אני רוצה לפתוח שרשור על ספרי העסקים שאתם אוהבים וממליצים. אז אני אתחיל. החלק הכספי של העסק:
- Accounts Demystified: How to Understand Financial Accounting and Analysis, Anthony Rice, ISBN 0273663348​
הספר הטוב ביותר שקראתי לכול מי שרוצה להבין את הנהלת החשבונות שלו. כתוב בפשטות ובעניין. מוטיבציה: - אבא עשיר אבא עני, רוברט קיוסאקי - להתייחס כספר מוטיבציה בלבד! - חשוב והתעשר, נפולאון היל - ספר חובה לכול מי שרוצה לפתוח עסק. שיווק:
- DK Small Business Guides: Effective Marketing by Peter Hingston ISBN: 0751314129​
ספר מאוד פרקטי לכול מי שמתחיל עסק קטן. מסביר את עקרונות השיווק התאורטיים מ א' עד ת' וכמו כן כולל צדדים פרקטיים כמו איך להכיןפרסומות או הצעות מחיר וכו'. עסקים כללי ומכירות: כל סדרת הספרים של הארווי מאקיי. הרב מכר שלו הוא לשחות עם הכרישים ולהישאר בחיים. משא ומתן:
- You Can Negotiate Anything by Herb Cohen ISBN: 0553281097​
שווה כל דולר\יורו\קרונות שבדיות או תאי באהט!! ספר מאוד פרקטי עם אימפקט אדיר. אז זהו.. עכשיו תורכם

duncken

New member
שמח לעזור...

ומקווה שעוד אנשים יצרפו את הספרים שלהם לשרשור. אני בחיפוש מתמיד אחר כל מה שיכול לעזור לי להיתפתח.

SilenceDogood

New member
Book list

My favorite list (I have tried to keep it short...) On Investing: 1. The Intelelligent Investor by Benjamin Graham 2. The Essays of Warren Buffett : Lessons for Corporate America by Warren E. Buffett 3. Peter Lynch books (for example "One up on wall street") 4. Misaic by Mohnish Pabrai 5. You can be a stock market genius by Joel Greenblatt 6. The Way to Wealth by Benjamin Franklin Psychology and Game theory: 1. Influence: The Psychology of Persuasion by Robert B. Cialdini HIGHLY recommended 2. Thinking strategically by Avinash K. Dixit and Barry J. Nalebuff Accounting: 1. How to read a financial report by John A. Tracy 2. The Accounting game by Darrell Mullis and Judith Orloff Great for begginers.​

למעלה