ספרים

Efeary

New member
ספרים

אשמח לדעת איזה ספרים בנושא יש לכל אחד ממכם *השוואת חומרים*

Sonata Of Tears

New member
הנה הרשימה הצנועה שלי

המדריך השלם לצמחי מרפא בארץ ובעולם - ניסים קרילפיל צמחי מרפא - פנופלי אודי (היום קניתי ,ספר מעולה!!) ואני נעזר מאד ואני ממש ממליץ על האתר www.botanical.com

bflygirl

New member
גם לי רשימה צנועה

ספרי המדריך של קצר ולעניין : ספרים קטנים וחמודים מאו ומכילים המון צעד אחר צעד צמחי מרפא צעד אחר צעד הומופאתיה (יש לי אפילו שתיים אני מוכנה לתרום אחד...) צעד אחר צעד רפואה אלטרנטיבית צעד אחר צעד עיסוי צעד אחר צעד יוגה צעד אחר צעד שיאצו ספר של צימחי מרפא של הרמבם מסתובב אצלי איםה שהוא בבית צילום של ספר ארומתרפיה שמסביר טוב מאוד על הרבליזם וגם על המערכות בגוף האנציקלופדיה לרפואה טיבעית אינטרנט- מידע- אתרים
אבל רוב החומר מקורסים וסדנאות למינהם שנאסף אצלי בקלסרים!

0 אור 0

New member
ושלי

מוקדשים לנושא: ניסים קריספיל פנלופי אודה - צמחי מרפא חוברת של דניאל אלון - צמחי מרפא בארץ ישראל ועוד מלא ספרים ומאמרים בנושאי ריפוי שכוללים גם טיפים על שמנים וצמחים: יופי מן הטבע, ניוקי רעילםי, בריאות טובה יותר, סדרת "בריא ולעניין", סדרת "צעד אחר צעד"

bflygirl

New member
סדרת צעד אחר צעד - סדרה מעולה

פשוטה ומובנת לכל קורא

Sonata Of Tears

New member
אבל מבחינה משית

היא לא משהו ,כלומר,לא כולם גדל להם גינת צמחי מרפא ליד הבית לפעמים צריך ללכת לחפש את זה ביער. והמדריך הזה לא נותן לך את הידע מה לעשות במצב הזה

bflygirl

New member
וואלה צודק...

אז תתחיל לגדל אותם בגינה סתם!!! חיחיחיח אולי אתה מתכוון לספרים אחרים אבל דוגמא מהספר צמחי מרפא ע"מ 12 איך להכין חליטה..... ממש מוסבר שם בצורה מעולה איך להכין חליטה, מרתחים(של מכשפות... סתם!), סירופים וכד' ואפילו מצוייר ומודגם לך - לדעתי ממש ספר מעולה ואם אתה רוצה לדעת איזה צמח לחלוט לבעיה כלשהי מוסבר לך בנפרד על הצמחים בהמשך- לדוגמא קמומיל בע"מ 30- שיש שם אפילו טיפ- "ניתן לערבב קמומיל מיובש עם טיליה וציפורן להכנת תה טעים שיעזור להירדם" לפי דעתי אישית ספר מקוצר אחלה בכלל כל הסידרה של הספרים של צעד אחר צעד קצר ולעניין שנכתבו ע"י מומחים בתחום

Efeary

New member
הספרים שלי

צמחי מרפא בארץ ובעולם\ניסים קריספיל (יש לי שניים אם מישהו רוצה ^_~) ילקוט הצמחים (ארבעה כרכים)\ ניסים קריספיל מרפא הבשם מדריך לצמחי מרפא\מרדכי הוכברג **עוד שבועיים הנס הירוק \אבי יעקובוביץ מעט חומר מהרצאה ויבואו עוד בהמשך כמו כן ספרים שנמצאים אצל קרובי משפחה והם אצלי לחילופין, כולל הספר של פנלופי אודי, כתבים של הרבליסט גרמני מימה"ב,ספר נוסף שחלקו מצולם לי במחברת צמחי מרפא, וספרי אינטרנט

bflygirl

New member
וואלה ברח לי מהראש

אני אוהבת את הסידרה הזו
יאללה לילה טוב זזתי לישון...

bflygirl

New member
הוא מסתובב אצלי איפה שהוא בבית ואני

צריכה למצוא אותו

למעלה