סקופ !!! יש לנו מרגלת בפורום: נחמה

מצב
הנושא נעול.

קציר !!! כך קוראים לה והיא גיסתי מיום ראשון ולפיכך, יש עלי מעקב ופיקוח הדוק. אז אני לא יכול יותר לפרסם כאן תמונות עירום כמו בעבר (אלק !!!
) אז לפני שהיא תלשין לציפי אחותה, הנה תמונת עירום מלא אחרונה להיום:

והנה תמונה שנחמה היפה אוהבת

קציר !!! כך קוראים לה והיא גיסתי מיום ראשון ולפיכך, יש עלי מעקב ופיקוח הדוק. אז אני לא יכול יותר לפרסם כאן תמונות עירום כמו בעבר (אלק !!!
והנה תמונה שנחמה היפה אוהבת
במיוחד: היא מאוד יפה אבל ציפי יותר !!!

מדהים ! זה אח שלי מהיער. הנה האח

והנה תמונה בשבילך
כמו שאתה אוהב אביתר
מדהים ! זה אח שלי מהיער. הנה האח
השני שלי - גם הוא מהיער !!! אומרים לך שאתה חמור ? תתגאה ותמתין שכריס רובינס יבוא לחבר לך את הזנב עם מסמר !
. חמור בלי זנב = רכבת בלי קטר = אוטובוס בלי מנוע

omer landau

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מרגלת יקרה ! עכשיו את נכנסת לראות

מרגלת יקרה ! עכשיו את נכנסת לראות
אז הנה מוקדשת לך התמונה הבאה:

מה פתאום ? תמיד הייתי רוטווילר

אביתר, ידידי, הפכת מאמסטף לפודל ?
מה "ההשתפנות" הזו ? פעם היינו אומרים "בלי הורים", עכשיו זה בלי גיסות ובלי משפחה ?
ותמיד אשאר רוטווילר. אל תדאג ידידי. אני ממשיך לאכול "לבן" + שרצים לא מזוהים אבל אני ילד טוב של ציפי. עכשיו היא בודקת בחינות בגרות בהסטוריה ולא רואה מה אני עושה !
גיסתי היא אשה טובה וחבל לי לקלקל אותה ! אתה הרי יודע שכבר מזמן עבר לי האקספייר דאייט שלי !!!

אוהד11

New member
משום מה מבצבצים ממך סימני פודליות

ותמיד אשאר רוטווילר. אל תדאג ידידי. אני ממשיך לאכול "לבן" + שרצים לא מזוהים אבל אני ילד טוב של ציפי. עכשיו היא בודקת בחינות בגרות בהסטוריה ולא רואה מה אני עושה !
גיסתי היא אשה טובה וחבל לי לקלקל אותה ! אתה הרי יודע שכבר מזמן עבר לי האקספייר דאייט שלי !!!
משום מה מבצבצים ממך סימני פודליות
מאז יום א' האחרון, ואין בינם לבין אכילת שרצים ודברים אחרים שלא מבני ברית שום קשר.

לאור מה שקרה כאן בפורום לפני 3 שבוע

עוד פעם אתה מוציא תרוצים משומשים?
ב"ה לא למדת את התירוצים לתרוצים שהמורה אומרת למי שלא הכין שעורי בית .... .
לאור מה שקרה כאן בפורום לפני 3 שבוע
שבועות, אני חושב שהגיע הזמן לשינוי יסודי שמשמעותו שיתוף פעולה פורה במקום ויכוחים. בכל שרשור שאראה ויכוח, אני אדאג שהמריבה תסתיים בפיוס ומהר ובחיוך. אנחנו מפסידים מכל מריבה ואנחנו עלולים להפסיד מנהל מצויין (אבל חלוד
) אם יהיו פה בלאגנים. אני רץ לישון. החלומות על הדיזל ממתינים...

fireman

New member
כן כן כן כן כן.......

כן כן כן כן כן.......
רוטווילר אבל חלוד

צחקן

New member
הפעם יש לערום הזה הכשר שלי ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

הפעם יש לערום הזה הכשר שלי

בס"ד אתה לא יכול להיות יותר מקורי ולפרס תמונה של חמור אחר (במילים אחרות - תמנוה שלך )
: ? ותזהר ממני ! אם אני אוא אליך להכין בורס ואת תעצבן אותי אני אכניס אותך בפנים! כשהכנתי בורקסים ביום שישי אז אמא שלי התלוננה שאני מכיםן אותם בגודל ענק ואתה גם טיפה שמן כך שישי סיכוי שתוכל להקנס בפנים. ואם לא תסכים להתיישר, אז בת"מ לפני שאני נוסע, יש חנות שאני יכול לקנות בה מערוך או מכל לחביתת שטיחים כמוני (אני רזה מאוד.... אח שלי גם רזה וגם נמוך וכמעט שלא שוקל כלוםאז היינו צוחקים שוהא ירים ת המסוקיםבחה"א ואחרי כן באל על את המטוסים! רק שלא יקרא את מה שכתבתי עכשיו... .

צחקנוס: מה שתית ? ../images/Emo6.gif אתה ככל

הפעם יש לערום הזה הכשר שלי

בס"ד אתה לא יכול להיות יותר מקורי ולפרס תמונה של חמור אחר (במילים אחרות - תמנוה שלך )
: ? ותזהר ממני ! אם אני אוא אליך להכין בורס ואת תעצבן אותי אני אכניס אותך בפנים! כשהכנתי בורקסים ביום שישי אז אמא שלי התלוננה שאני מכיםן אותם בגודל ענק ואתה גם טיפה שמן כך שישי סיכוי שתוכל להקנס בפנים. ואם לא תסכים להתיישר, אז בת"מ לפני שאני נוסע, יש חנות שאני יכול לקנות בה מערוך או מכל לחביתת שטיחים כמוני (אני רזה מאוד.... אח שלי גם רזה וגם נמוך וכמעט שלא שוקל כלוםאז היינו צוחקים שוהא ירים ת המסוקיםבחה"א ואחרי כן באל על את המטוסים! רק שלא יקרא את מה שכתבתי עכשיו... .
צחקנוס: מה שתית ?
אתה ככל
הנראה שתית סולר במקום פטל !!!
אם אתה תתחיל לנסוע על המסילה של בני-ברק באמצע הלילה, תבין שאתה על דיזל וטעית בבקבוק !
יאללה- חביבי: אני חייב לישון ותכין בורקסים לכל החברים פה, אבל בורקסים עם בשר...

צחקן

New member
אני צמחוני! גם אני צריך לישון להת'

אתה ככל
אם אתה תתחיל לנסוע על המסילה של בני-ברק באמצע הלילה, תבין שאתה על דיזל וטעית בבקבוק !
אני צמחוני! גם אני צריך לישון להת'

ה דרומי

New member
תכין חבבי ותביא ביום שישי למוזאון

אתה ככל
תכין חבבי ותביא ביום שישי למוזאון
אגד בחולון. רק שהם ישארו חמים עד אז פהם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה