סקיי- נעים להכיר

YossihNew

Well-known member
אז בעוד שמונה ימים תעלה סדרה חדשה: סקיי, מבית היוצר של גיורא חמיצר ונועה פניני.

אז לפני שאנחנו נגלה אם גיורא יצר עוד להיט...

נכיר את הדמויות לעומק. נראה האם יש פוטנציאל למצוא משולש חדש שרועי יתמוך בו במי שלא צריך לתמוך בו (בטח ישדך למקס איזו מישהי לא קשורה), למצוא את החמוד הבא של שיר (ברוש), את מי שדר ירצה שיחטפו (אם יצפה, וברור שמדובר בשלי), וכמובן מלכה חדשה עבורי (ליאור!).

YossihNew

Well-known member
רביד רונן

מאיפה את מוכרת?
שיחקה תפקידים מאוד קטנים- בחברות, בקלמרים, בלה פמיליה, אבל בעיקר את זאתי מאלישע.
נעים להכיר: מילי/סקיי. מילי היא מלכת השכבה. כריזמטית, ביצ'ית ששולטת ביד רמה בחברותיה. נראה אותה באופיה המקורי בפרק הראשון בו היא נוסעת לטיול ארוך עם משפחתה ומאותו רגע תתחזה אליה סקיי – חייזרית, בגיל העשרה. מבריקה, אמיצה ואימפולסיבית. היא תחרותית, רוצה להצליח בכל מה שהיא עושה ובדרך כלל לא מפחדת, ולא אוהבת שאומרים לה מה לעשות.
היא ממש מזכירה לי את: אגם שיינפלד. מילי בהתחלה תהיה אגם בתחילת דרכה, וסקיי את אגם האמיתית.
פרפרים בבטן בגלל: אריק כמובן, אבל גם יוני לא כל כך פראייר.

1614958536154.png

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
עידו טאקו

מאיפה אתה מוכר?
מקיבוצניקים, שם הופיע כיהלי.
נעים להכיר: אריק. ילד אמיץ, חכם ומצחיק. הוא ושני חבריו הטובים ברוש ומקס שונים מכל היישוב "עוצמה" בו הם גרים. הם שונים בעיקר כי יש להם הומור. הם צוחקים ומצחיקים אחד את השני כל הזמן, לא איכפת להם להיות ילדותיים והם לא מתייחסים לעצמם וליישוב ברצינות שבה כל השאר מתנהלים.
הוא ממש מזכיר לי את: דני הייזנר. חנון שלא אכפת לו שהוא חנון.
פרפרים בבטן בגלל: סקיי כמובן.

1614958651206.png

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
שחר טבוך

מאיפה אתה מוכר?
מהאוצר שלנו, הכוכב הבא, משפחה בהנפקה, תברחו, ו... הלך לו לאיבוד איזה קיפוד או משהו, לא?
נעים להכיר: ברוש. שטותניק, מלא אנרגיה, יעשה הכל בשביל בדיחה טובה. הוא לא חושב הרבה לפני שמדבר ויש לו בטחון עצמי גדול מאד ביחס למעמד החברתי שלו. אחותו הנערצת היא בקורס טיס והוא סומן כאכזבה של המשפחה.
הוא ממש מזכיר לי את: דורי פיינגולד. החנון שיודע לעקוץ את כולם.
פרפרים בבטן בגלל: ליאור, ברומן חנון-מקובלת כמו שאני אוהב.

1614958705176.png

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
דולב סלע

מאיפה אתה מוכר?
פחות מוכר. אבל מדבב המון.
נעים להכיר: מקס. הצלע השלישית בחבורה. בן למשפחה רוסית. הוא הרציני מבין השלושה וגם החכם והידען מביניהם, אבל גם אותו אריק וברוש יודעים להדביק בשטות ובצחוק שלהם. הוא ציני יותר מהם ועוד פחות מרגיש מחובר למקום בו הם גרים.
הוא ממש מזכיר לי את: אלונה ברגר? כי הוא רוסי?
פרפרים בבטן בגלל: יש שאומרים שלי... אבל משום מה אני לא רואה את זה מגיע.

1614958870269.png

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
בר מיניאלי

מאיפה את מוכרת?
יותר מדי. צפוף, משפחה בהנפקה, אחותי קפצה כיתה, קופיקו, אנחנו במפה, מדבבת... גיורא בהתחלה חשש לקחת אותה כי היא מוכרת מדי, אבל היא שכנעה אותו שהיא טובה מספיק.
נעים להכיר: שלי. אחת החברות הטובות של מילי. חלק משלישיית הבנות, שסקיי, בדמות מילי תצטרך להתנהל בה. היא מרושעת, לוקחת את מקומה של מילי כמלכת השלישייה והשכבה, לא מפחדת לרדות בכל מי שלא כמוה.
היא ממש מזכירה לי את: דפני משוברי גלים. הסגנית שרוצה לקחת את המקום של המלכה.
פרפרים בבטן בגלל: יוני, כנראה, שהיא רוצה אותו בגלל הקנאה במילי.

1614958957517.png

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
מעיין רחימה

מאיפה את מוכרת?
מתה בפרק הראשון של בלקספייס. אבל בין היתר- יש לה בן דוד שכונקי עם חיבה לפתגמים, ואותה כבר פגשנו בפורום פה...
נעים להכיר: ליאור. חברה של מילי ושלי. מתלבשת כמוהן, מדברת כמוהן, מעריצה אותן, אבל היא בבירור בתחתית ההיררכיה.
היא ממש מזכירה לי את: קטי מאליפים. נגררת עד שהיא מחליטה להשתחרר.
פרפרים בבטן בגלל: ברוש, שישחרר אותה מהחבורה.

1614959076662.png

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
אופק פסח

מאיפה אתה מוכר?
שיחק תפקיד בבת אל הבתולה.
נעים להכיר: יוני. אחיו הגדול של אריק. דוש סחי, מדבר כמעט ורק בקלישאות. קל מאד לעבוד עליו, הוא חסר הומור. הוא בדרכו להיות לוחם גדול כמו אבא שלו. בן זוגה של מילי לפני שהיא נוסעת לטיול הגדול, והם הזוג המלכותי של בית ספר.
הוא ממש מזכיר לי את:
אדם הלוי?
פרפרים בבטן בגלל: מילי, אבל האם הוא יתרגל לעובדה שהיא הפכה לחייזרית?

1614959140565.png

נערך לאחרונה ב:
למעלה