סקירה על Stormy Atmosphere- Colorblind

הבנתי

וזה לא משנה לך שהאתר הזה מגדיר את עצמו כך: Promoting Female Fronted Rock & Metal וזה אחד הדברים המגוחכים בתבל. אתר שרוצה לקדם רוק ומטאל של הרכבים עם בחורות? האם האתר ממומן על ידי חברת קונדומים? קבלו WTF עצבני, או LOL, או למעשה ROTFL.

RamiSun

New member
שיר... חבל על האנרגיה....

ככה זה כששנאה אישית מעבירה אדם על דעתו עדיף להתעלם , כולם מכירים ויודעים.

dragonfly430

New member
Promoting Female Fronted Rock & Metal

אורי, עם כל הכבוד- מה רע בלקדם להקות רוק עם בחורות (לא שידוע לי שיש להקות פרוג ללא בנים בכלל היום
) אבל יש בחורות בהרכבי פרוגרסיב רוק וגם במטאל- כמובן לא רק בחורות. ומה זה קשור לקונדומים?

זה לא רציני

מה פתאום לקדם להקות עם בחורות? האם מדובר על "הפורום למען יותר שיגולים ברוק"? אולי נקים את "האיגוד הבינלאומי לעידוד בחורות שוות להצטרף ללהקות של בחורים מתוסכלים-מינית"? זה בוודאי לא קשור לשום דבר שמדבר על רוק מתקדם.

Rudess

New member
למה לא רציני?

לגבי שאלתך עם האיגוד הבינ"ל, נראה לי שבחורות שוות לא ירצו להצטרף ללהקות ריו

קרלה קילשטט לא שווה?

דווקא בחורות בהרכבי ריו זה הכי קרבי, אחי. בכל מקרה, זה לא נשמע לי רציני כי אפליה על בסיס מין (במוסיקה) היא מתועבת, שוביניסטית ובעיקר ילדותית.

אתה מדבר שטויות

יש הרבה אתרי מוסיקה והאתר הזה החליט לבדל את עצמו ולהתמקד על להקות רוק ומטאל שמובלות על ידי זמרות. זה הכל.

נפלא

כל מה שאתה צריך לעשות עכשיו זה לעבור ניתוח לשינוי מין, ואז מבקרי האתר יואילו בטובם לכתוב עליך. הוגן, לא?

מת על טרולים

תן לי עוד, עוד, עוד. [כשאתה הולך לישון בלילה, שאל את עצמך איך הגעת למצב שבו אתה מנסה להסתיר את העולם מי אתה]

למעלה