סקירת דמות

skipp

New member
סקירת דמות

זאת הפתיחה של פינה חדשה בפורום שתופיע כפעמיים בשבוע ותסקור בכל פעם דמות אחרת בתור התחלה, אנג'ל לפניי שאני אתחיל אני רק רוצה לומר שאני מחפש שם קצת יותר מגניב לפינה אז אשמח אם תעזרו *זהירות חפירה* *זהירות ספויילרים קלים* אנג'ל: נולד ב1727 בגלאווי, אירנלד בשם ליאם, עד גיל 26 הוא פיתח טעם דיי גדול לאלכוהול, נשים ובעיקר לעצלנות, זה הדבר שגרם לאביו לגרש אותו מהבית, באותו לילה הוא שתה יותר מדיי והתחיל בקטטה בפאב, במהלך הקטטה הוא שם לב לאישה בלונדינית שסוקרת אותו, הוא סולק מהפאב ושוב ראה את האישה הבלונדינית הזאת מסתכלת עליו ואז מסתובבת ומתחילה ללכת, הוא עקב אחריה לסמטה שבה האישה התגלתה כדרלה, ערפדית בת כ200, היא הבטיחה להראות לו את העולם והפכה אותו לערפד, לפי הבאפיוורס, בשביל שאדם יהפוך לערפד הערפד צריך לשתות את דמו כמעט עד הסוף ואז האדם צריך לשתות חלק מדמו של הערפד, לאחר מכן האדם מת ומתעורר בתור ערפד כעבור שניים או שלושה לילות, כשקם הוא ישר הלך לביתו במטרה אחת, נקמה, הוא יצא במסע להריגת כל הקהילה והתחיל בביתו שם רצח את אחותו ראשונה, בבאפיוורס ערפד לא יכול להיכנס לבית בלי שהוזמן ע"י אדם שגר בבית זה, אחותו הקטנה שהאמינה שחזר אליה בתור "מלאך" היא זאת שהזמינה אותו, משם הוא שאב את הרעיון לשמו אנג'לוס (מלאך בלטינית), הוא רצח את כל הקהילה והמשיך במסעו, ב1760 הוא פגש לראשונה במאסטר ולאחר שזילזל בו הוא ודרלה עוזבים, ב1764 אנג'ל ודרלה רצחו את משפחתו של צייד הערפדים דניאל הולץ שהקדיש את חייו לאחר מכן להריגה שלהם ורדף אחריהם בכל אירופה, ב1767 הוא איתר אותם במארסיי ואיבד אותם שוב לאחר שהצליח לירות באנג'ל מספר חצים, הוא תפס אותם שוב ב1771 ברומא אבל בשלב זה השניים התחילו להתייחס אליו כ"משפחה" והחליטו לנסות ולהרוס את חייו כמה שיותר מה שגרם להולץ להפסיק את המשימה שלו ולחזור לאנגליה, ב1773 הוא קיבל הצעה משד בשם סאז'ן (?) "לנסוע" לעתיד ומשם להמשיך, הוא הסכים ובוא חוזר ב2001 בזמן העונה השלישית של אנג'ל ועושה הרבה צרות. ב1789 הוא פוגש את "החיה", אויב העונה הרביעית, החיה מבקש ממנו לחסל את שלוש כוהנות ה"סוור" (תירגום ממש צולע) שרק הן מסוגלות לגרש אותו ושרק ערפד יכול להרוג אותן, אנג'ל מסרב ו"החיה" מתחיל להרביץ לו עד שמגיעות הכוהנות ומגרשות אותו. ב1860 אנג'ל ודרלה פוגשים בדרוסילה, נערה צעירה שקוללה ב"ראיה" (זאת אומרת שהיא מקבלת חזיונות על העתיד) ונהיה אובססבי בלהוציא אותה לחלוטין מדעתה, משימה שבא מצליח לאחר שמחסל את כל משפחתה ומאלץ אותה לצפות בזמן שהוא ודרלה שוכבים, לאחר שהיא יוצאת מדעתה, אנג'ל הופך אותה לערפדית במטרה לגרום לסבלה להמשיך לעד, דרוסילה בתורה הפכה את "וויליאם המדמם" לערפד שמאוחר יותר זוכה לכינוי ספייק. אנג'לוס מתואר כהערפד הכי רשע וסדיסטי בהיסטוריה ב1898 אנג'ל הורג בת אהובה של שבט קלדרש, שבט של צוענים, השבט כנקמה מטיל עליו קללה, הוא מקבל בחזרה את נשמתו האנושית ונגזר עליו להתמודד לנצח עם הפשעים שביצא, דרלה תופסת את ראש השבט במטרה שיהפוך את הקללה אך לאחר שספייק הורג את כל שאר השבט היא הורגת גם אותו ואנג'ל נשאר עם הנשמה שלו, למרות זאת הוא ממשיך במסעות עם החבורה ובמטרה שלא יעזבו אותו הורג אנשים, דרלה מגלה שהוא הורג רק אנסים ורוצחים ואף פעם לא נוגע בחפים מפשע, בזמן מלחמת הבוקסרים בסין היא מגלה אותו מנסה להגן על משפחה של מיסיונרים, לאחר שהוא עוזב היא הורגת את המשפחה ומביאה לו את התינוק כמבחן לנאמנותו, אנג'ל מסרב להרוג את התינוק ועוזב את החבורה לצמיתות בטענות שהוא לא יכול להמשיך להיות משהו שהוא לא. אני מדלג על כמה אירועים פחות חשובים ועובר לתקופת באפי-אנג'ל ב1996 אנג'ל חי בסימטאות לוס אנג'לס וניזון מחולדות, שד בשם וויסלר מוצא אותו ומגייס אותו לטובת מלחמה בשדים, הוא מספר לו על באפי, קוטלת חדשה, בשנה לאחר מכן, הוא נפגש עם באפי לראשונה בסאנידייל ומציג עצמו בתור אנג'ל ולא אנג'לוס, אנג'ל מתגלה כבעל ברית חשוב ולאט לאט הוא ובאפי מתאהבים אחד בשניה, באפי מגלה שהוא ערפד, אבל זה לא מונע מהשניים להמשיך לצאת לאחר שהיא מגלה שהוא בעל נשמה. שנה מאוחר יותר באפי ואנג'ל שוכבים מה שגורם לאנג'ל לחוות רגע אחד של אושר מוחלט שמשובר את הקללה שלו והוא מאבד את נשמתו, מהר מאוד הוא חוזר להיות אנג'לוס, הוא, ביחד עם ספייק ודרוסילה, מתחילים לענות את באפי והחבורה בדרכים רבות, הוא הורג את ג'ני, מורה למחשבים בתיכון סאנידייל שמתגלה כבת לשבט הקלדראש לאחר שהצליחה סוף סוף לפצח את הקללה, לאחר מכן הוא ספייק ודרוסילה שמים להם למטרה להעיר את השד אקת'לה במטרה להרוס את העולם, באפי מתעמתת איתו ובמהלך הקרב ווילו מצליחה להחזיר לו את נשמתו אך מכיוון שאפשר לעצור את השד רק ע"י נגיעה בפסל שלו עם הדם של מי שהעיר אותו, באפי נאלצת לתקוע בו את חרבה מה שגורם לו להיעלם למימד גהנומי שכזה, בעונה 3 של באפי אנג'ל מצליח לחזור, אך לאחר כשנה שבה הוא רואה שכולם כולל באפי כבר לא סומכים עליו הוא עוזב את סאנידייל ומגיע ללוס אנג'לס. בלוס אנג'לס הוא פוגש את דויל, חצי אדם חצי שד נבואי שטוען שהוא שליח של "הכוחות שהינם", אנג'ל גם פוגש בקורדיליה שעזבה את סאנידייל, וביחד שלושתם פותחים את "אנג'ל חקירות". אני חושב שסיפרתי פה יותר (הרבה יותר) ממספיק על אנג'ל וממליץ לכולם לראות אנג'ל בשביל ההמשך, אם תתעקשו אני מסכים לכתוב גם המשך עד לסוף אנג'ל אני מקווה שנהנתם ואני מצפה לפידבקים טובים ורעים במטרה להשתפר ולעשות את הפינה הזאת טובה יותר בהמשך
ביום רביעי אני אתמקד בבלייד

yuls9

New member
מעולה :)

אבל אם כבר חפירה אז עד הסוף! איך אנג'ל מסיים?

skipp

New member
האמת שזה לא לגמריי הסתיים כי יש עכשיו

קומיקסים, והם קנון כי ג'וס כותב אותם ^^

darthziv

New member
מספר טעויות

הכוהנות לא יכולות לההרג רק על ידי ערפדים, השד פשוט לא יכול היה להתקרב אליהם והוא היה צריך שמישהו אחר יטפל בהן אנג'ל עזב את באפי כי היה לו קשה עם להיות איתה ולא להיות איתה זה לא קשור לחברים שלה, הם לא סמכו עליו כבר שהוא חזר, זה היה משהו ביניהם ספייק גם לא היה קשור להרס שדרו ואנג'לוס עשו בעונה שניה, הוא היה נכה בתקופה ההיא ועוד משהו שעלול לספיילר את העונה החמישית למי שלא ראה בזמן מלחמת העולם השניה אנג'ל אולץ על ידי היוזמה וצבא ארה"ב לצלול באוקיינוס כדי לחלץ צוללת נאצית שבעלות הברית הצליחו להשיג ונתקלה בבעיות מתחת למים, שם הוא פגש שוב את ספייק וערפד חייל צעיר שבעתיד חזר לחפש אותו עוד דברים על ההיסטוריה שלו, מתישהוא בתקופה בה בילה עם דרלה, הוא יצר לעצמו סיידקיק שלימים המשיך לחקות אותו הוא גם טייל עם צמד נאהבים ערפדים תקופה מסויימת בה הולץ רדף אחריו עד שנפרדו

skipp

New member
אנשים תעזרו לי למצוא שם לפינה !!!

וגם תתנו עוד פידבקים ^.^

קרניjack

New member
הייתי מציעה ראיון עם הערפד

אם כבר השם לא היה שייך לפינה אחרת...אולי "הכר את הערפד"? לא מקורי, זה יהיה שם זמני בינתיים...

למעלה