סקי בפולין או בבולגריה

shimongez11

New member
סקי בפולין או בבולגריה

שלום לכולם ,אנחינו זוג +2 ילדים 7.9 .אנחנו ההינו בשתי חופשות סקי בשנה שעבר בהתחלה באתר באוקריאנה (בוקבל ) ולאחר מכן בבנסקו שבבולגריה .השנה החלטנו לצרף את הילדים .
הכיוון הוא סוף דצמבר -ינואר ,אנחנו מתבלבטים בין פולין או בולגריה
מצד אחד נראה לי שבבנסקו האתר עצמו יותר מתקדם ומכיל יותר מסלולים ומבחר בתי המלון ומה שמקבלים בתמורה גבוה יותר.
מצד שני זאקפונה מצטיירת לי מהמעט שהצלחתי לדלות באתרים
כאזור רגוע יותר שבו יש מספר אתרי סקי וכול אחד מהם ברמה שונה ומותאם למגוון רחב יותר של גולשים ומתאים יותר לילדים שבתחילת הדרך .בנוסף נראה כי אפשרויות הבילוי בעיירה מסביב גדולות יותר (אני לא מתייחס לפאבים ומועדונים -אלא לאטרקציות שיענינו ילדים ) .מבחינת מחירים נראה לי ששניהם די דומים בעדיפות קלה לפולין .מה דעתכם ?

אתר סקי שמתאים לילדים

הי שמעון,
ההמלצה שלי היא לנסוע לחופשת סקי עם הילדים בבנסקו בולגריה.
האתר בפולין מכיל 2 גונדולות, 2 כיסאות וכל השאר טי בארים
בנוסף באתר 25 ק"מ גלישה בלבד לעומת בנסקו שעם 75 ק"מ גלישה.
מבחינה מקצועית בתחום הגלישה - החל מצוות המדריכים, ציוד האתר ועד למרחבי הגלישה אני הייתי ממליצה בנסקו.
מבחנת גיוון - זו כבר החלטה שלכם כי אני מבינה שכבר הייתם בבנסקו
&nbsp
גם בבנסקו בולגריה יש המון אטרקיות מסביב לגלישה ואם תרצו אפילו תוכלו לנסוע ליום כיף בסופיה ביום האחרון (ולחזור משדה התעופה של סופיה לארץ)
&nbsp
מקווה שעזרתי
פה לכל שאלה
יובל
&nbsp
&nbsp

shimongez11

New member
אתר סקי שמתאים לילדים

היי תודה על התגובה המהירה.
פחות מטריד אותי הנושא של הגיוון ,יותר מבחינת הילדים
כשהיהנו באמצע פבואר היו תורים דיי משמעותיים לגונדולה הראשית בחלק מהימים כך שבפועל הגענו למסלול רק ב11 1130 אחרי שעה ואף יותר של תור ,לנו זה היה סביר
נראה לי שלילדים זה יהיה קשה יותר ,חשבתי שהיות שהאתרים בפולין קטנים יותר ,בנוסף היות שבסופו של דבר כול המסלולים בבבנסקו מתנקזים למסלולים הכחולים הקלים -הם משמשים כמעין אקורד סיום גם לגולשים המתקדמים
כך שלעיתים "טסים "שם במהירות וזה דיי מפחיד כשיש שם ילדים קטנים .
לכן חשבנו שפולין שבזאקפונה יש אתרים עם מסלולים בעיקר כחולים ואתרים אחרים שמשלבים אדומים וכחולים
אז בהתאם ההשתלבות של הילדים תיהיה קלה יותר.

בנסקו בפברואר

הי שמעון,
חודש פברואר זה החודש המלא ביותר בגולשים (והיקר ביותר) בכל אתרי הסקי באירופה.
אם אתם גמישים בתאריכים ותוכלו לנסוע בינואר / מרץ, גם המחיר יהיה זול יותר וגם כמות האנשים והתורים תפחת.
&nbsp
גם בנושא המסלול סיום - לרוב האתרים באירופה (כמובן שלא כולם ויש המון שלא) יש מסלול סיום נוח אחד לעיירה / לגונדולה שפונה לכל רמות הגולשים ולכן גם מתקדמים וגם מתחילים מסיימים בו את היום.
&nbsp
אני מאמינה שעדיין אתר הסקי בנסקו יעשה את העבודה וגם אתם וגם הילדים תהנו הרבה יותר ממרחבי הגלישה
פה לכל שאלה
יובל
&nbsp

למעלה