סקסופוניסט מחפש להקה

talpjcohen

New member
סקסופוניסט מחפש להקה

הייי אני מחפש להקה לגן בה, לכייף, לא איזה משהו כלכלי. אני גם מנגן על פסנתר עדיף בלוז וג'אז, אבל אני פתוח להצעות. אזור ת"א יתקבל בברכה. קצת על עצמי והכלי אני בן 28 עוד מעט מנגן מגיל 7 בערך אני לא נגן מעולה, אבל אני דיי טוב מאד אוהב לנגן ויש לי שמיעה מוזיקלית טובה טוב שאלות יענו כמובן תודה

ForbiddenDonut

New member
יוזמה בהתהוות?

אהלן טל. נתקלתי בהודעתך - והיא תפסה את תשומת לבי, בעיקר מפני שלפני דקות ספורות פרסמתי מודעה דומה בפורום ה"ג'אז ובלוז" (http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=249). בגדול אני גם שואף למצוא טיפוסים לנגן איתם. אפילו לא משהו מחייב כמו "להקה" - אבל משהו שייתן לי סיבה להשתפר. אני בעיקר בסיסט - אבל אני מוצא את דרכי יפה על גיטרה - ואני שואף לחזור קצת לחצוצרה, שנכנסה עמוק מתחת למיטה ביום שהתגייסתי ורק לאחרונה מתחילה לצאת שוב. זרוק מילה מתישו! שבת שלום, מורטון

lonelylion

New member
היי טל מה שלומך ?

אני גם סולן וגיטריסט בן 24 שמעוניין לג'מג'ם את הנשמה החוצא :) אני לא מנוסה בגיטרה כל כך, למדתי לבד רק ללוות את עצמי אבל בשבילי זה הספיק, בתור זמר יש טיפה יותר נסיון, אם בא לך לעשות משהו צור קשר בהודעה פה. להית', עדי.

m i m s

New member
:)

היי אני מחפשת סתם אנשים טובים לג'מג'ם איתם, בעיקר לכיף וכדי להשתפר ולנסות למצוא סיגנון משותף.. אני שרה ומנגנת על גיטרה (לא יותר מבינונית..) וקצת על פסנתר.. אין לי כיוון מוזיקלי מוגדר,אני שומעת ושרה הרבה בלוז,גאז',רוק וכל מה שטוב, בלי הבדלי דת מין וגזע מוזמן לדבר איתי אם זה מעניין :)

למעלה