סקס בפגישה הראשונה

בר כהן

New member
סקס בפגישה הראשונה

מדוע אצל הקהילה ההומו-לסבית סקס בפגישה הראשונה, או מפגשים חד-פעמיים למטרת סקס, הם הרבה יותר נפוצים ומקובלים, בעוד שאצל הקהילה הסטרייטית הדבר אינו ככה? האם הומואים לוקחים את הסקס ככיף וכתענוג פשוט ולא כחוויה אינטימית ומורכבת?

AFRICA

New member
לא נכון ...!

בשתי הקהילות יש מגוון של טיפוסים . גם בקהילת ההומואים והלסביות , תמצא את האלו שלא יהיו מוכנים לסקס בפגישה הראשונה . ככה גם אצל הסטרייטים , יש ויש . השוואות הללו הן דבר יחסי לחלוטין , כמו שאומרים שהנשים לא מראות שהן רוצות את הסקס והגברים כן . החברה שלנו מעורבבת בטיפוסים ודעות , זה מה שעושה אותה יפה ! FRICA@ בשבת שלום

DJNYC

New member
ועם זאת...

הטענה נכונה.. לפחות לגבי גייז... זה ידוע שגברים יותר מיניים מנשים.. גברים יותר "צריכים" סקס.. לגבר סטרייט שרוצה סקס יכולה להיות יותר בעיה.. כי יש את הנשים..
לעומת זאת תקחי זוג גברים
ואין שום דבר שיעצור אותם ... זה המצב.. זה לא נכון לגבי כולם, אבל בהחלט יש אחוז יותר גבוה..

AFRICA

New member
נקודה למחלוקת ...!

צודק ולא צודק , ודרך אגב , אני לא בת . בתור סטרייט , שלא שולל שום חברה כלשהיא , אני תמיד טוען שהגברים צריכים את הסקס בדיוק כמו הנשים , רק שהנשים לא מראות את זה . זו נקודה למחלוקת , תמיד היא תשאר ככה . אצל הגייז זה יהיה יותר קל להשיג את הסקס כי הם בראש יותר פתוח .

Yaniv-DC

New member
די ג´יי, חולק עליך ובגדול ולראשונה

בפעם הראשונה... אני חולק על הדי ג´יי. חברים, לא סתם קיים המשפט כל הבנות זונ*& אבל רק החכמות לוקחות כייסף. די ג´יי רואה ביחד איתי כאן באמריקה את הסדרה love cruise ורואה מה קורה שם. פרק אחר פרק הגברים מנסים לפתח משהו רציני, והבנות.... יוק. סקס. "לחקור את הרווקות שלי" אומרת טוני שעברה השתלת חזה שלא הייתה מביישת את הפמלה. ולמה ללכת לארה"ב? לפני שנתיים או שלוש שודרה בערוץ 2 תוכנית של אילן שושן - ת"א עיר חטאים - בה צוטטה אחת הבנות שאומרת, מה אומרת - צורחת - בנות רוצות סקס! הומואים פשוט פחות מופנמים ואולי מדברים על זה יותר. כמו כל גבר אחר שרץ ומספר לחברה...

DJNYC

New member
יניב... ידידי היקר..

לך למועדון של גייז..תראה מה קורה שם (לדוגמא רוקסי ניו יורק, ואני מאמין שגם נישאן דיסי) תבדוק באינטרנט כמה צ´אטים יש לגייז (עם מטרה ברורה) וכמה יש לסטרייטים.. מפגשים לצורך סקס יותר מוכרים בחברה של הגייז, זה אולי לא נכון לגביך, אבל זה קיים ובגדול. כן, יש כאלה שיגידו שזה טוב או רע.. זה לא משנה. אבל זו המציאות. כמובן שבכל כלל יש את היוצאים מהכלל. בנוגע ללב קרוז.. ברור שהבנים לא רוצים סקס, כי הם גייז (
או שזה רק הפנטזיה שלי, לפחות לגבי 2 והמנחה)

Yaniv-DC

New member
די כבר עם המנחה!

אנתוני (הנגר - 5 שנים בלי סקס) וטוני (קעקוע יד ימין, קעקוע יד שמאל, אצבעות ארוכות מאוד) הם, הם הדבר החשוב שם. והמנחה? הוא הוויקסט לינק שם! מה שכן, הוא בטוח גיי...

DJNYC

New member
להיפך.. טוני זה הנגר

ואנטוני זה הקעקועים. והמנחה ממש לא וויקסט לינק.. ומאיפה לך שהוא גיי?

Yaniv-DC

New member
סליחה על הבלבול.

זה מההתרגשות. מה חבל שמהפרק הבא (מחר) לא נראה יותר את הנגר (VOTED OFF) עד פרק הסיום... והמנחה... מה אני אגיד לך... אוי... טוני ואנתוני שלי... מאיפה לי שהוא גיי? כאילו, תסתכל עליו? תראה אותו? תקשיב לו?

למעלה