סקקרר דחווףףף

סקקרר דחווףףף

היי אני וחברות שלי עושות עבודה לבצפר בנושא התמכרות לקניות ואנחנו עושות סקר בנושא בקשה תענו דרך אגב הסקר הוא רק לבנות כי הוא עושק בהתמכרות בקרב נשים בישראל.. 1. כמה פעמים את הולכת לשופינג בחודש אחד א. אני לא הולכת לשופינג ב. 1-4 פעמים ג. 5-9 פעמים ד. 10 ויותר 2.כמה פריטים את קונה בכל פעם שאת הולכת לשופינג א. אני לא קונה כלום ב. 1-3 פריטים ג. 4-7 פריטים ד. 8 ויותר 3.כמה כסף את מבזבזת בכל פעם שאת הולכת לשופינג א. אני לא מבזבזת ב. 100 ₪ מקסימום ג. 100-400 ₪ ד. 400 ₪ ויותר 4. האם את משתמשת בכל מה שאת קונה א. לא ב. לעיתים רחוקות ג. אני משתמשת כמעט בכל מה שאני קונה ד. אני משתמשת בכל מה שאני קונה 5. האם את משקרת למשפחתך בקשר למה שאת קונה א. לעולם לא ב. לפעמים ג. ברוב הפעמים ד. תמיד תודה מקרב לב, דניאל

victoria777

New member
עונה

1. כמה פעמים את הולכת לשופינג בחודש אחד ב. 1-4 פעמים 2.כמה פריטים את קונה בכל פעם שאת הולכת לשופינג ב. 1-3 פריטים 3.כמה כסף את מבזבזת בכל פעם שאת הולכת לשופינג ג. 100-400 ₪ 4. האם את משתמשת בכל מה שאת קונה ד. אני משתמשת בכל מה שאני קונה 5. האם את משקרת למשפחתך בקשר למה שאת קונה ב. לפעמים-לא בדיוק משקרת,מסתירה

היי! אני אנונימית, ולא אנונימי...

ותשובותיי הן: 1. 1-4 פעמים. 2. 4-7 פריטים 3. 100-400 ש"ח 4. אני משתמשת כמעט בכל מה שאני קונה 5. לפעמים

הדס100

New member
תשובות...

1.כמה פעמים את הולכת לשופינג בחודש אחד ב. 1-4 פעמים 2.כמה פריטים את קונה בכל פעם שאת הולכת לשופינג ב. 1-3 פריטים 3.כמה כסף את מבזבזת בכל פעם שאת הולכת לשופינג ג. 100-400 ₪ 4. האם את משתמשת בכל מה שאת קונה ג.אני משתמשת כמעט בכל מה שאני קונה 5 . האם את משקרת למשפחתך בקשר למה שאת קונה ם ג.רוב הפעמים

למעלה