סקרון קטנטן בשביל ההתחלה

pinky_unna

New member
סקרון קטנטן בשביל ההתחלה ../images/Emo26.gif

הייתי שמח לשמוע על שלושת הדיסקים המוערכים והמועדפים עליכם ברוק המתקדם שלי: King Crimson - In The Court Of the Crimson King Jethro Tull - Heavy Horses (או Thick As A Brick) Genesis - A Trick Of A Tale בברכה - אלעד

המהנדס 5

New member
כמובן...

1. דארק סייד (וכמעט כל דיסק אחר של פינק פלויד) 2. In The Court Of... 3. Camel - The Snow Goose לא שאני מכיר יותר מדי

קשה לבחור שלושה.

בדרך כלל דיסקים חדשים נכנסים אל ראש הרשימה בתקופת ההסתגלות, אבל אם לבחור על סמך אלו שאני שומע לאורך זמן, זו רשימה יציבה יחסית: 1. Hemispheres או 2112 של rush 2. selling england של ג´נסיס 3. close to the edge של yes נדוש מעט, אבל אלו החזקים והאהובים עלי.

pinky_unna

New member
ואוו גל ממליה!

המנהל של פורום עיצוב גרפי בתפוז! אני ממש מתרגש לראות אותך כאן
(מצטער שאני נשמע קצת מתלהב...) אלעד

badphish

New member
אני לא מבין בזה בגרוש...

אבל אלה הדיסקים שאני הכי אהבתי להקשיב להם (יש לי ידע די מצומצם) king crimson-red king crimson- in the court van der graaf generator-still lifeהטקסטים פה הם פשוט.....

epitaph

New member
רק שלושה דיסקים?

1. Red או In The Court of the Crimson King של King Crimson 2.Selling England by the Pound של Genesis 3.The Snow Goose של Camel

cut2

New member
שלי הם

Gentle Giant - In a glass house King Crimson - Red Van Der Graff Generator - Pawn hearts זוהי שיא הבנאליה בשביל חובב פרוג, מה גם שזה רשימה שמייצגת את מה שהכי התאים לי היום (אם היית שואל אותי לפני שבוע, היית מקבל רשימה אחרת, חוץ מהקרימזון). בכל אופן, זה שאלה די סתמית אם לא נותנים נימוקים
.

סוף סוף ג´נטל ג´ייאנט ../images/Emo13.gif

וכן, גם אני לא יכול לענות על השאלה הזו. בטח שלא בהגבלה של שלושה. מה שבטוח - בכל דירוג אי פעם (דירוגים חיוביים, כמובן), לא משנה באיזה אי מדובר ובאילו עשרה - אצלי ג´נטל ג´ייאנט יהיו. פשוט ככה. לא יכולים שלא להיות.

קניידעל

New member
השילוש הקדוש

לא סתם קשה לבחור שלושה דיסקים טובים, אבל אם חייבים הייתי הולך על: 1:RED- קינג קרימזון 2:TUBULAR BELLS- מייק אולדפילד 3:H TO HE WHO AM THE ONLY ONE-ואן דר גראאף ג´נרטור ותמיד חשוב לזכור ש:

Eclipsed 0

New member
או-אה.

King Crimson - In The Court Of The Crimson King Pink Floyd - The Dark Side Of The Moon Anglagard - Hybris (כן, אני באמת מתכוונת לכך.)

השלישיה הפותחת

אני הייתי מפריד ל2 קטגוריות רוק מתקדם: Yes - Close To The Edge Pink Floyd - Whish You Were Here Genesis - The Lamb Lay Down On Broadway ומטאל מתקדם: Dream Teater - Images And Words Symophony X - The Divine Wings Of Tragedy Fates Warning - Perfect Symmetry

rockyracoon

New member
בוב דילו ????

פינקי - לשאול מהם האלבומים האהובים עליך ברוק כבד -ובאותה נשימה לצטט משיר של בוב דילן?? חילול הקויידש!. בכל אופן... Yes-close to the edge Genesis- Foxtror King crimson - Lizard ועוד אחד שלא רבים מכירים אבל הוא פרוג לעילא ולעילא - Queen -Queen II

pinky_unna

New member
בוב דילן מרגש אותי

האם חובבי פרוג רואים זאת כחטא? אני בכל אופן מאוד נהנה
אלעד

אצלי

Pink Floyd - Wish You Were Here (למרות שדארק סייד ואנימלס גם אדירים) King Crimson - In The Court Of והמקום השלישי המפתיע: Marillion - Script For Jester´s Tear

colored spade

New member
וואהההההההההההה !!!

פורום רוק מתקדם !! מזל טוב ! :)) איזה אושר. שנתחיל ? התחלנו. נורא קשה לדרג שלושה, נורא נורא קשה. אבל אתם בטח לא מוותרים. (נגיד שלא.) אז..הנה לכם - 1 - crimso - in the court of.. 1.5 - crimso - red 2. - close to the edge 3. כמה מפתיע - crimso - LIZARD מיינסטרים מרושע ומתנשא ? אתם אמרתם. בהצלחה לפורום, ולמנהל.

shikuz

New member
חריקת שיניים

ואולי חריקת גלגלי שיניים? בכל אופן, אני מתאמץ מאוד לחשוב... אילו רק היו 4... או 5...! וכל זה בהתחשב בכך שאני לא מכיר יותר מדי פרוג. ממש לא פייר. ממש לא.
דבר ראשון, צריך להכניס לרשימה משהו של GG. Aqcuiring the Taste, או Octopus. אלו האהובים עלי מבין החומרים שאני מכיר (לא האזנתי אף פעם ל-In a Glass House, או ל-Three Friends, למשל). אח"כ, משהו של Yes. והבחירה המתבקשת (עפ"י הסטטיסטיקות של הדיון הזה) הוא Close to the Edge. ואז... אני חושב שאת Volume Two של Soft Machine, שמאז שקניתי אותו נמצא גבוה מאוד ב-playlist שלי. הרשימה הזו נראית לי מאוד לא מאוזנת. רק שלא יזדעזעו שאין כאן קינג קרימסון.

למעלה