סקריפט לתפריט

zdidi

New member
סקריפט לתפריט

שלום שלומי אני מחפשת סקריפט לתפריט דינמי, שכל סעיף בו נפתח כאשר עומדים עליו עם העכבר.(עדיף עליון). רציתי בעיקר להבין את העיקרוןשמאחורי השתלת סקריפט, הבנתי שלא מספיק להעתיק אותו ב-BODY. מה צריך עוד להכניס והיכן? אני כונה ב-HTML (בעזרת העורך 1ST PAGE). תודה מראש דידי

שלומי

New member
הסקריפט לתפריט דינמי מורכב

מקוד שמכניסים ב-head, לפעמים ב-body ולפעמים בשניהם. בזמנו הכנתי סקריפט ל-toy מהפורום. אין לי כרגע חומרים מתאימים (והכוונה שהם קלים להבנה ולקונפיגורציה) מאחר וכל הגיבויים שלי נמצאים אצל אחותי במרכז הארץ (הם חוגגים על התוכנות וההתקנות) ואילו אצלי, הבוקר, החלפתי דיסק קשיח מאחר והקודם הלך קאפוט והוא ריק מתוכן ומתוכנות. בקשי מ toy את הסקריפט ואני בטוח שהיא תשמח לתת לך אותו. או שתחכי עם זה עד לשבוע הבא (מתישהוא).

zdidi אנסה לעזור לך

אני מעלה שלושה קבצים. אם את צריכה עזרה, תשאלי. מקוה שהכל יעלה. מצטערת, אי אפשר לעלות שניים מתוך שלושת הקבצים. שילחי לי את כתובת הemail שלך ואשלח לך. בברכה

toy toy

New member
היי שלומי,

ברשותך, העברתי לדידי את הסקריפט ...

udiyulis

New member
סיגל יקרה, ואם הרשות נתונה...

אשמח גם אני לקבל את הסקריפט כ"מתנה" (ליום הולדתי שחל היום לפי התאריך העברי - לעיניך בלבד, בלי שרשורים בבקשה). ומראש על כך המון תודה ליוצר ולמעבירה שבת שלום ומנוחה והמון המון אהבה

toy toy

New member
../images/Emo24.gifאוהבת....../images/Emo24.gif

אם יש את רשות היוצר, מי אני? בהחלט, ואשמח גם להדריך

למעלה