סקרנית ,יש כאן גברים/נשים בגילאי 50?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
סקרנית ,יש כאן גברים/נשים בגילאי 50?

או שכולם פה זכרים צעירים שכל היום יש להם זיקפה ולא יודעים מה לעשות בה.
לא שחלילה יש לי הכללה בנושא.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה הכי נחשב

9 שנים אחורה הייתי קונה
ובכלל אני חושבת שאחרי גיל 40 נשים בשיא פריחתם ואתה?

לפי הנסיון שלי - לא

אישתי סוס מת.
אבל לפי השמועות - כן. אני שומע על ימין ועל שמאל על נשים בגיל 40 צפונה שבוער להן למטה יומם וליל. להגיד לך את האמת - לא מצליח למצוא אותן כדי לעזור להן לכבות את השריפות...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
"אשתי סוס מת" ?

בא לא נדבר עליה ונדבר עלייך כי היא לא פה בכדי לומר גם את מה שהיא חושבת עלייך כי למטבע יש שני צדדים נכון? חוצמיזה אנני מגשרת ויועצת נישואים אבל מבינה את המצוקה שלך ברצון לכבות שריפות

תאמיני לי - זה נכון

אני כל היום אקטיבי, במכון 4 פעמים בשבוע, רוכב אופנוע שטח בסופ"ש, אופניים באמצע שבוע. תמיד פעיל. לא נח שניה. כשאני בבית אז רוב הזמן בגינה או במטבח. רוצה להיות פעיל מינית כל יום.
לאומת זאת - היא חוזרת הביתה כאילו חזרה מהשואה. גמורה. אין כוח לכלום. כל דבר צריכה שיעזרו לה. אין חשק לכלום. רומנטיקה ממנה והלאה. מתעיינת בסקס כפעם בשבוע. אז צודק או לא?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אשתך תמיד הייתה פסיבית?

קח בחשבון שיחה איתי/שעת ייעוץ 150ש"ח לא כולל ספא
.
בכל בני זוג יש אחד שיותר אקטיבי מהשני ועוד.
מבחינתי אישה אחרי גיל 40 בשיא מיניותה ופריחתה וכמובן שזה שייך לאישיות,אך ורק.
אני בת 54 עם ראש של 25,פתוחה וזורמת,ספונטנית אבל אשקר לך אם אומר לך שפיזית אני לא מרגישה את הגיל,עושה הליכות ושומרת על עצמי אבל באופי שלי אני מאד דינמית כי אני היפראקטיבית,תמיד הייתי מינית ולאחרונה התברר לי שבגילי יש שינוי הורמונלי שבא לידי ביטוי בחוסר חשק מיני ועוד.
אז נכון יהיה לומר שאם היה לי בן זוג דינמי,ספונטני,מיני חוסר החשק היה עובר,אולי זה לא כמו בגיל 30 אבל תמיד אמרתי שאישה או שהיא מינית או שלא,אין באמצע.
לעניין שלך שהוא שלך רק אתה יודע כי אני מהצד לא יודעת מה מתרחש בליבה ונפשה ומה הביא אותה לתחושות האלו ואת זה רק אתה יכול לדעת ולהבין.

in bal1

Well-known member
אשתך תמיד הייתה פסיבית?

קח בחשבון שיחה איתי/שעת ייעוץ 150ש"ח לא כולל ספא
.
בכל בני זוג יש אחד שיותר אקטיבי מהשני ועוד.
מבחינתי אישה אחרי גיל 40 בשיא מיניותה ופריחתה וכמובן שזה שייך לאישיות,אך ורק.
אני בת 54 עם ראש של 25,פתוחה וזורמת,ספונטנית אבל אשקר לך אם אומר לך שפיזית אני לא מרגישה את הגיל,עושה הליכות ושומרת על עצמי אבל באופי שלי אני מאד דינמית כי אני היפראקטיבית,תמיד הייתי מינית ולאחרונה התברר לי שבגילי יש שינוי הורמונלי שבא לידי ביטוי בחוסר חשק מיני ועוד.
אז נכון יהיה לומר שאם היה לי בן זוג דינמי,ספונטני,מיני חוסר החשק היה עובר,אולי זה לא כמו בגיל 30 אבל תמיד אמרתי שאישה או שהיא מינית או שלא,אין באמצע.
לעניין שלך שהוא שלך רק אתה יודע כי אני מהצד לא יודעת מה מתרחש בליבה ונפשה ומה הביא אותה לתחושות האלו ואת זה רק אתה יכול לדעת ולהבין.
הי ראש מה שאת אומרת כאן אפשר הכל לפתור.אם תירצי דברי איתי בפרטי.אשמח לעזור.

יש לי כמה עצים טרופיים כגון ליצ'י ומנגו

וכתלות בעונה אני כל הזמן שותל ירקות למיניהם ותבלינים כגון חצילים, פטרוזיליה, סלרי וכו'. העיקר שתהיה לי התעסקות.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
גיל 35 זה גבר בשיא אונו

לא מכלילה בכלל כי פגשתי גם וגם בעברי וזה הכל עניין של ראש למרות שאחרי גיל 50 מן הסתם הגוף משתנה פיזי ובכלל אבל עם ראש שובב ומיני הכל אפשרי.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אם תהייה לך בת זוג מתאימה

"ונפילה" יכולה לקרות גם בגיל 30+ ועוד בדיוק כפי שיש שינויים הורמונליים בנשים אחרי גיל 50,קרי אני.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
תשובה ארוכה למדיי

לא אכלת בבוקר?
חוצמיזה מה שלומך? אייך עברו החגים? הילדים ?סקס?

למעלה