סקר.אילו פעילויות אתם עושים יחד?

חשבתי שיש טעות כתיב...

אבל לא, אני התכוונתי לסטירה. לפעמים צריך לתת גם את זה. (כמובן שזה מתוך חינוך ולא מתוך כעס). וכמובן שזה לפעמים.

אלישע30

New member
אנחנו נפגשים רק ב 20:00 בערב כל יום.

אין לנו טמבלויזיה בבית, ואישתי סטודנטית, אז אני מכין איתה שיעורי בית ועבודות .

סחטיין עליך! הורשמתי

מזכריר לי את התקופה של לפני החתונה כשהיינו לומדים ביחד לבגרויות שלי

עונה../images/Emo13.gif

אנחנו לפעמים מנקים\מסדרים ביחד- הוא רוב הזמן לא נמצא ב
(עובד+לומד) אז ככה שלא תמיד זה ביחד. ארוחת ערב לא אוכלים ביחד-אלא אם כן הולכים לאנשהו (נניח מסעדה) לפעמים קמים ביחד ולפעמים לא (זה תלוי בלילה שה
מכינה לי..) אבל גם אם לא קמים ביחד אז אומרים "בוקר טוב" (גם בלילה אם לא הולכים לישון ביחד אומרים "לילה טוב") ארוחת בוקר-לא אכלים ביחד (הוא עובד ואני ב
) שנינו חובבי הליכות אז אנחנו עושים את זה מידי פעם.. לפעמים גם מבשלים ביחד לומדים פרשת שבוע\הלכות ביחד מספרים מה עבר עלינו היום

אנחנו...

לא קמים ביחד,אבל הולכים לישון יחד. וגם אם משהו מתעכב אז השני מחכה! עוד לא קרה שישנתי לבד.. לא מוותרים על ארוחת ערב ביחד (אני משכיבה את הקטנה והוא מכין לפעמים ההפך) פעם בשבוע יוצאים יחד,(בלי הילדה) מנקים,מקפלים כביסה,ומסדרים ביחד!

אנחנו:

קמים בבוקר יחד אוכלים ארוחת צהריים יחד חוזרים בשבת יחד מבית הכנסת (החצי הולך לפני כדי להספיק) שרים זמירות שבת ושירים בכלל יחד מסדרים את הבית יחד הולכים להרצאות מידי פעם יחד הולכים (תסלחו לי) לרופאי הפוריות יחד משוחחים גולשים יחד באינטרנט שומעים רדיו יחד הולכים לישון יחד

candy77091

New member
חוץ מללכת להרצאות גם אנחנו עושים

את כל זה יחד. נכון שזה נחמד לכתוב ולחשוב מה עושים יחד?

מקווה שלא תוכלו לעשות הכל ביחד תמיד.

כמובן- אחרי שיש ילדים זה מאד קשה. כמו הסיפור הידוע: זוג אירח אדם עני בליל הסדר וכשסיימו והוא פנה ללכת לדרכו אמר להם "אני מברך אתכם- שבשנה הבאה: הסדר לא יהיה בסדר". נדהמו המארחים איזו ברכה זו ? במהלך השנה נולד להם ילד- ובליל הסדר שלאחר מכן. כל השולחן היה הפוך. הילד משך את המפה, שפך את היין, הפיל אוכל לרצפה. אז הבינו ההורים את ברכתו. גם אני מאחל לכם, מכל הלב, שתזכו לפרי בטן ולזרע של קיימא.

למעלה