סקר המינים...

סקר המינים...

בעקבות ההשתפות הדלה של בנות המין היפה, במשחק בפנטזיה. עלתה בראשי השערה מפחידה, יכול להיות שתותי (בגלל לאנס), תמר מייר גור (בגלגל אוסקר סביליה) וכמובן אפרת, הן הנשים היחידות שצופות בטור דה פראנס? יאיר באירופה נשים צופות בטור?

natyh

New member
Lance "El Jefe" Armstrong

לאנס אל חפה (הבוס ספרדית ) אהבתי @@@ נתי

אוי בועז בועז בועז....

המון, הרבה יותר משתוכל לשער, צופות,עוקבות ומתרגשות מהטור דה פראנס. תותי, תמר וכמובן אפרת הן נשיאות כבוד (ויש עוד כמה נשיאות שאינן כה בולטות) אך יש עוד לא מעט. מצבנו אינו מקביל לאירופה. אבל במה אנחנו מקבילים לאירופה? לדעתי אנחנו רק מגבילים לאירופה. מין ילד מפגר כזה שדחפו לאיחוד האירופי כדי שיוכל להגיד: "כמה מחבריי הטובים ביותר..." טוב אבל הצרפתים לא צריכים את זה יש להם חברים טובים מאוד מסביבנו. לעניין המין היפה (לא לזלזל,הן גם חכמות יותר, מתוחכמות יותר, ועוד כמה דברים יותר מהגברים). לפחות בשני מקרים בהן הגעתי להרצאה בנושא הטור דה פראנס היה יצוג לנשים. לא יצוג נאה. יצוג מקביל במספרו לזה של הגברים. אבל לדעתי זה שווה סקר.

ויטמיןP

New member
אני...אני...אני....

צופה באדיקות יתירה משנת 1993
ובעלי....בכלל לא

dana shtainberg

New member
אין לי ממש ברירה....

ההורים שלי צופים קבועים! ולמען האמת אמא הכי מתלהבת אבל לא רק בטור דה פראנס גם בג'ירו וגם בטור דה איטלי ובאליפות של הקריטריום וגם בהחלקה אומנותית- לא ממש קשור.., אז זה מה יש ועם זה ננצח - או שנעבור לטלויזיה השניה או שפשוט נצא לרכב- השידורים ביורוספורט נופלים בדיוק על אימוני הרכיבה שלי... אני חולה על הטור- העניין המצחיק הוא ששני ההורים שלי צופים ואני מסבירה להם מה קורה... מבטיחה את השתתפותי הנלהבת בזמן הטור...

אמ... אני ילדה בת 14 ואני מכורה

נואשות לטור דב פראנס החל משנת 2003 מה שהיה שם פשוט הדהים אותי לאנס אמסטרונג ללא ספק הכי טוב שיש ולא בגלל זה שהוא זכה 5 פעמיים מה שהדהים אותי אצלו זה שאחרי התאונה שהייתה לו שנה שעברה הוא טיפס למקום הראשון באותו קטע...

kerengil

New member
אמנם באיחור... אני צופה בטור

האמת שרק משנה שעברה, ואין לי הרבה ידע (בזה אתם תעזרו לי), אבל מאוד מתרגשת לקראת השנה...

למעלה