סקר חדש בפורום

sacrament

New member
סקר חדש בפורום../images/Emo152.gif

שימו לב לסקר החדש (הראשון, למעשה) שעודכן בפורום: היכן אתם מעוניינים להעביר את ההתמחות? האם בבית המשפט העליון? או בפרקליטות? משרד מסחרי ענק? אולי משרד בינוני ובכלל לא מסחרי? התחלתם בכלל לחפש, אולי בכלל אתם עוד לא חושבים על התמחות? **ניתן להגיע לסקר דרך לשונית "סקר" שנמצאת בחלק העליון של הדף.

yam 1

New member
נכון לעכשיו במשרד מסחרי גדול (שם שמור במערכת)

אבל השאיפה הגדולה היא בית המשפט העליון...

נופ

האמת שאני קצת ספקטית, ומשתדלת לא לתלות הרבה תקוות כדי לא להתאכזב.. באירוח שהיה בתפוז עם אחד האנשים של הקבלה, הוא אמר שהם מלאים.. אבל חסרות לי רק 4 נק' לסכם.. ואני באמת רוצה ללמוד שם.. קיצר לא יודעת

sacrament

New member
תראי, אני התקבלתי די מאוחר...

כבר אחרי שהתייאשתי לגמרי וויתרתי על זה, פתאום ראיתי את הסטטוס משתנה לירוק. כבר אפילו באתי לטיול אחרון בתל אביב, אמרתי יפה שלום לפקולטה למשפטים והלכתי בדיכאון הבייתה
. קיצר- כמו שאומר לני קרביץ- זה לא נגמר עד שזה נגמר (באנגלית זה נשמע יותר טוב)...אז אל תאבדי את התקווה

מאוחר-אחרי אוגוסט?

כי אז תהיה לי בעיה, כי שלמתי מקדמה כבר במקום אחר :\ ותכלס הכי כיף לקבל חדשות טובות כשלא מצפים... אבל אני כבר די מותשת! (נרשמתי בפברואר בערך, וחיכיתי כ"כ הרבה לעדכון הסף קבלה ונמאס לי כבר לחכות לתשובה!)

תרווד

New member
../images/Emo207.gif קבלה לאת"א ובכלל

ניקח את את"א כדוגמא- במידה ואני נמצא הרבה מעל סף הקבלה [20 נק' ויותר], האם כבר כשאירשם בינואר-פברואר, יודיעו לי באופן מיידי על קבלה? [אני מתייחס לעונת הקבלה הבאה, לקראת אוק' 08].

כן זה כל הקטע של הספי קבלה

מתחת- דחיה אוטומטית מעל- קבלה אוטומטית כמה זמן בדיוק לוקח להם להודיע לך- לא יודעת להגיד.. נראה לי גג 3 שבועות כל מה שבין לבין- מתייבשים בהמתנה

תרווד

New member
מעולה, תודה ../images/Emo140.gif

רק נקווה שספי הקבלה לא יעלו פתאום ב-20 נק' בשנה הבאה..

BlackUnicorn

New member
תמיד מתחילים מסף קבלה מאוד גבוה ומורידים

אותו בהדרגה. אם למשל סף הקבלה היה השנה 670, סביר להניח שהוא התחיל בסביבות ה- 690 וירד עד שהגיע ל- 670. אין משהו מיוחד שקורה שנה הבאה (בניגוד למשל להבדל בין שנה שעברה להשנה באת"א, שבו צומצם המחזור ב- 30%), כך שסביר להניח שאלא אם כן דרישות השוק ישתנו בצורה מוזרה ומפתיעה - הדרישות ישארו פחות או יותר כפי שהיו...אולי טיפה יעלו כמו שהן עולות בד"כ משנה לשנה.

אני חושבת אבל שבשמפטים הרף כן עולה כל שנה

גם בעברית למשל הוא עלה (אחח אם רק הייתי רוצה להתקבל שנה שעברה לשם
)

BlackUnicorn

New member
תיזהרי עם זה, בדיוק על זה נופלים בעבודות

ומבחנים במשפטים, על הניואנסים הקטנים האלה :) מביא את הקריזה, אבל זה בדיוק המקצוע...

למעלה