סקר חדש בפורום

תרווד

New member
הכוונה שלי היא אם כבר מההתחלה הסכם שלי

גבוה מסף הקבלה [גבוה מ-690 בדוגמא שלך], האם כבר עם ההרשמה שלי מגיעה [גם] הקבלה?

silverhawk

New member
אכן כן

אתה מתקבל באופן אוט', אך כמובן שיעברו מספר ימים עד שהאישור יוזן ויישלח.

כמה שאלות לכולם../images/Emo13.gif

* האם אתם לומדים משפטים כדי להיות עו"ד או כתואר ראשון שימושי? * איפה לדעתכם עדיף לעבוד- במגזר הפרטי או הציבורי?

BlackUnicorn

New member
תשובותיי :)

1. כדי להיות עו"ד 2. תלוי מהי המטרה... אם רוצים לעשות כסף - התשובה ברורה. אם רוצים סיפוק - אולי הציבורי עדיף לעיתים. אם רוצים להשיג מוניטין, לפעמים הציבורי עדיף, לפעמים לא...

BlackUnicorn

New member
פרטי יכול להיות גם עצמאי או משרד

קטן וביתי שעובד עד שעות נורמליות. עד כמה שאני יודעת, לפחות בשלב זה, ככל שהמשרד גדול יותר, שעות העבודה בו הן יותר משוגעות.

noyale21

New member
../images/Emo41.gif

* בשלב הזה של החיי - כדי להיות עורכת דין * תלוי מה רוצים להשיג - סיפוק? יוקרה? שעות נוחות? כסף טוב? אני אישית העדפתי א המגזר הפרטי אבל מאד מאד התלבטתי

silverhawk

New member
את עדיין לומדת?

באיזו שנה את? והאם את לא חוששת מעט מהאינטנסיביות של המגזר הפרטי (בעיקר בהנחה והכיוון שלך הוא משרד מסחרי גדול)?

noyale21

New member
אני סטודנטית שנה שנייה

מהאינטנסיביות איני מפחדת, אני רגילה מהצבא... מה גם שכששקלתי מה בדיוק אני רוצה, החלטתי שזה שווה את מחיר האינטנסיביות. קח בחשבון שהמגזר הפרטי מתחלק להמון תתי תחומים ומשרדים ולכן גם האינטנסיביות מאד משתנה ממקום למקום בתוך המגזר

בשלב זה אני די אנטי עו"ד

אבל מיום ליום גוברת אצלי הנטייה ללכת דווקא על המסלול הציבורי... כל העניין האזרחי של נדל"ן ונזיקין וכל החבר'ה האלה ממש לא מדבר אלי... יותר קוסם לי ללכת להגיש בג"צים על כל מה שזז... GO התנועה לאיכות השלטון! :)

למעלה