סקר חדש - PHP-NUKE

אמיר ט

New member
סקר חדש - PHP-NUKE

מה דעתכם, על אחת הפלטפורמות הנפוצה מקרב תוכנות ניהול התוכן ב PHP. אמיר.

אה ! זה אחלה דבר

תסתכל, למשל, על http://www.dotkof.org כל האתר שלהם בנוי בעזרת זה. זה בעצם נותן לך פורטל שלם, עם ניהול חדשות/מאמרים באופן ממודר ומסודר, התאמה אישית למשתמשים, ניהול ארכיון, הורדות תוכנה, סקרים, קישורים, פידבק, תגובות משתמשים, מתן הרשאות לאנשים מסויימים לנהל חלקים מסוימים באתר, מסרים פנימיים בין חברים באתר, ואפשרות להוספת מודולים עצמאיים באופן חלק. והכל עובד עם דטהבייס (שזה יתרון עצום כשיש לך אתר עם יותר מ-7 דפים) ההתקנה של הדבר הזה ממש פשוטה (אבל ממש) (ולא, אין לי מניות שלהם. תשאל את תמר
) תחשוב, שמישהו בנה לך פורטל, פתר לך בעיות של אבטחה, פתר תאימות לדפדפנים מחורבנים (כלומר נטסקייפ), עשה את התיכנות מול הדטהבייס והכל.., אתה רק צריך למלא אותו בתוכן.

Megapuzik

New member
אי אפשר היה להגיד יותר טוב...

מערכת מצויינת !!! אבל שמעתי שיש איזה משהו דומה ,לא ?? יש לה גם איזשהו שם שקשור לnuke....

NaK

New member
יש מערכת דומה שהיא בעצם שיפור

של phpnuke והיא מעולה וטובה בהרבה מהמערכת המקורית!! איך היא ממש לא משתלבת עם העברית כמו שצריך וזה הורס אותה! באתר קקטוס אנחנו משתמשים במערכת phpnuke אך היא לא ממש מספקת וטובה כמו שמישהו תיאר פה! היא טובה לכאלה שמעוניינים להקים פורטל קטן וצנוע.. אבל מה שטוב בה כמו שאמרו שניתן להוסיף ולכתוב לה מודלים וזה יתרון עצום! ללא המודלים היא כמעט ולא היית שווה כלום.. כיום כתבתי לקקטוס איזה 5 מודלים מצויינים שתוכלו לראות בקרוב :) כי האתר בשיפוצים!! אגב ניתן להיכנס לקהילת הפורומים שלנו זמני עד שהאתר ישופץ!! למי שמעוניין זו הכתובת: http://www.kaktos.co.il אגב אם יש פה מישהו שמעוניין לעזור לנו לשפר ולכתוב דברים לאתר בהתנדבות אני ישמח מאוד, כל מי שרוצה מוזמן לכתוב לי לאחד מהאמיילים הבאים: [email protected] [email protected]

Megapuzik

New member
תשמע, זה נחמד שאתה משתמש ב

phpnuke ושאתה מכיר מערכת דומה, אבל זה יהיה גם טוב אם תפרט עליה (כתובת לאתר הפרוייקט יהיה נחמד[הכוונה למערכת שדומה]). תודה

NaK

New member
הינה הכתובות לאתרי הפרוייקטים!

הקישורים למטה

cyberseal

New member
offtopic : מסכים עם כל מה שאמרת אבל

... נטסקייפ ? דפדפן מחורבן ??? אולי התבלבלת ורשמת מחורבן במקום מצויין ? או אולי שכחת ש nimda הפיץ את עצמו גם דרך חור אבטחה באקספלורר. אולי שכחת שקיים סטנדרט שנקרא HTML 4 וכל אתר שנראה בסטנדרט הזה יראה טוב בכל דפדפן. זה שמיקרוסופט המציאו סטנדרט משלהם ושילבו בדפדפן שלהם כל מני גימיקים ושטויות שרק גורמים ליותר בעיות וזה שאנשים קונים את הבולשיט שמוכרים להם, זה לא אומר שאקספלורר יותר טוב. אולי שכחת שנטסקייפ פועל גם על פלטפורמות אחרות חוץ מ windows . אולי שכחת שנטסקייפ זה הדפדפן הראשון שהצליח לקבוע סטנדרט במבנה הדפדפנים. אולי שכחת להוריד את הגרסה האחרונה של נטסקייפ ולראות בעצמך שהוא לא נתקע, לא תוקע את כל המחשב, לא עושה דברים מוזרים למחשב וכו וכו כמו שאקספלורר יודע לעשות מצויין. בקיצור, אני לא יודע מה שכחת אבל שכחת משהו. החיסרון היחיד שאני רואה לנטסקייפ הוא שבוינדוס לוקח לו יותר זמן להטען מאקספלורר כי מיקרוסופט קמו בוקר אחד בשנת 98 והחליטו לשלב דפדפן בתוך מערכת ההפעלה שלהם - מעשה דבילי לכשלעצמו.

rozeyoter

New member
השמצות כל הזמן

אקספלורר 5 ומעלה דפדפן מצויין. לא לשכוח תאימות שלו לתוכנות אחרות פרי פיתוח מיקרוסופט. לשילובו במערכת ההפעלה: 1 מה רע? 2 המטרה היתה להרוג את נטסקייפ, וזה הצליח. אבטחה... נו, אם רוב העולם היה משתמש בנטסקייפ, פורצי המחשבים היו עולים על הפרצות באבטחה בנטסקייפ כמו שהם עושים עכשיו באקספלורר. זה לא בהכרח מלמד על טיב המוצר. נטסקייפ לא דפדפן מחורבן, אבל הרבה אתרים לא מותאמים אליו... כמה גולשים משתמשים בו? אני אישית מכיר רק את קהיליית באי ספריית הטכניון, שמטעמים תמוהים כופים עליהם גלישה דוקא בנטסקייפ...

למעלה