סקר:מי הכי כוסית בהישרדות?

MIIKLE

New member
סקר:מי הכי כוסית בהישרדות?

אתם מוזמנים לרשום מקומות 1-3 כולל נימוק. יש לציין שלא בחרתי מודחות. והרי הדירוג שלי: מקום שלישי:ליעד- שווה, סקסית ומתוקה שלא לדבר על זה שהיא הצליחה לגרום לבחור הומו להפוך נטיותיו מה שמעיד על יכולות הפיתוי הנשיות שלה. מקום שני:אינה-היא הילדה הקטנה והעדינה שכולם רוצים להגן עליה אין כמו פגיעות אצל בחורות כדי למשוך גברים וכמו שאומרים דברים טובים באים בחבילות קטנות. ומקום ראשון
:אביגייל הסופר סקסית שבה בחרתי למקום ראשון משתי סיבות עיקריות:קודם כל בחורות עם מבטא אמריקאי או צרפתי מאוד עושות לי את זה (אם היא הייתה צרפתית זה היה אפילו יותר מושך).ובנוסף היא לא אנורקסית כמו שאר הבנות בהישרדות שכולן רזות מדי.בנות צריכות להבין שקצת בשר על העצמות זה סקסי וזה שהיא מלאה במקומות הנכונים רק עושה אותה יותר מושכת.

yellow38

New member
גם בעיני אביגיל הכי סקסית

למרות שאין ספק שהיא קצת שמנה מדי. במקום השני נטלי לגבי המקום השלישי התלבטתי בין אינה לליעד ובסוף בחרתי בליעד. אין לי אפשרות לנמק.

yellow38

New member
אני משנה כי החלטתי לכלול גם מישהי שהודחה

מקום ראשון אביגיל מקום שני יעל מקום שלישי נטלי

yellow38

New member
האמת שבאופן כללי

אין שם אף אחת שמושכת אותי לצפות בה רק בגלל המראה, למרות שאני לגמרי סטרייט. אני נתקל ביום יום ברחוב או בחנות בבחורות יותר יפות מכול אלה שמשתתפות בתוכנית.

MIIKLE

New member
חחח תספר לי איפה אתה מסתובב../images/Emo8.gif

דווקא העונה הזאת משופעת ביפיפיות בניגוד לעונה שעברה שהייתה יבשה לאללה .

פנומן 72

New member
אביגיל !?!?! ../images/Emo12.gif WTF ../images/Emo70.gif

אתה מצחיק. בכל אופן, צריך לעשות אבחנה בין כוסית לחיים לבין כוסית לבילוי. כי אולי ליעד טובה לבילויים אבל האופי החצי-גברי שלה לא מתאים לי. אצלי במקום השלישי אביטל - כי לא האחרות ממש לא. מקום שני יעל - כי מאחורי טונה של ציניות מסתתרת בחורה עם לב טוב, היא גם משעשעת, גם יפה, יש לה גוף לא רע ועושה רושם שהיא יכולה להיות גם אחלה לחיים. מקום ראשון אינה - כי אין כמו בחורה עם גוף לפירוק. ואינה נכנסת למשבצת הזו הכי טוב (ביחד עם ליעד, אבל ליעד נראית כמו מישהי שעוד עשויה לפרק אותי במקרה קיצוני) ...

yellow38

New member
היא קצת שמנה אבל היא הכי מושכת

לא ראית איזה פרצוף חמוד היא עשתה כשריקי הודחה ?

AdMish

New member
סילחו לי על ההתפרצות.........

אמנם אני אישה ולא יכולה להעיד מי סקסית ומי לא כי אני סטרייטית, אבל לשם שינוי אכנס לנעלי גבר ואומר ואודה כי אביגייל שכ"כ מעצבנת אותי לאחרונה אכן סקסית, יש לה הבעות פנים מאוד מושכות והיא כזו טיזרית, אחריהה מגיע בבטחון ליעד שיש לה גם גוף גם פרצוף וגם אישיות ולאחריהה בצעדי דרדס אביטל, אמנם היא יפיפיה ולא יהירה ולא שחצנית ושקטה אבל היא הכי נורמלית מכל אלו שנותרו..............חחחח

MIIKLE

New member
לאביגייל יש באמת פנים מדהימות

ולשם שינוי אצלה יש מה לתפוס בניגוד לבנות אחרות.

MIIKLE

New member
חחח

אפשר אולי לשלב, בחורות שהם גם פושעות נמלטות

הדירוג שלך דומה לשלי

ההבדל היחידי זה שאני שמתי את ליעד במקום הראשון ואביגיל במקום השני ואת להיפך שנינו שמנו את אביטל במקום השלישי

MIIKLE

New member
אביגייל הכי סקסית שם לדעתי

אני לא אוהב רזון יתר. בחורה כדי שתהיה סקסית צריכה שיהיה לה נפח ונשיות ולא גוף של ילדה קטנה ולא מפותחת.אגב גם יעל נראית מעולה אבל הציניות והאדישות שלה די כיבו אותי אין לה שמחת חיים בשיט.ואיזה אופי חצי גברי יש לליעד? היא נראית לי דווקא מאוד נשית.

פנומן 72

New member
תעשה סקר ותגלה שרוב הגברים חושבים כמוני

היא ערסית. יש לה ניואנסים של גבר ודיקציה של אייל ברקוביץ'. בוא נגיד שבשביל סטוץ היא אחלה אבל לחיים ? no fucking way

jackrl

New member
ליעד מסתירה משהו

היחידה בהישרדות שהולכת עם בגד ים שלם. אולי יש לה איזה צלקת או כתם מולד או משהו מכוער אחר.

למעלה