סקר קליל לשיפור המצב רוח

Bubble Girl 27

New member
סקר קליל לשיפור המצב רוח

נא לענות בצחוק ולקחת הכל בהומור...
אם הייתם יכולים לשגר את הX/ית למקום אחר, הייתם משגרים אותו/ה ל: חלל, חור שחור, אי בודד, פח זבל, מקום אחר (תרשמו איפה)
אם הייתה לכם בובת וודו של הX/ית המקום הראשון שהייתם דוקרים אותה היה ב...
אם הייתם יכולים לסדר לX/ית שלכם דייט מהגיהנום, איפה היה הדייט ועם מי? יאללה בקלילות!!!!

Bubble Girl 27

New member
ברור!!

וגאה בזה חופשי... האמת אני מתה על האקס שלי כל היום מאחלת לו ברכות חמות...למשל.. שישרף... סתם סתם באמת שאנחנו יחסית ביחסים סבבה.

../images/Emo6.gif

סליחה שאני מתערבת לכם בפורום הזה, אבל על הסקר הזה חייבת לענות
1. לא משגרת אותו לשום מקום,שישאר היכן שהוא נמצא
...........אצל אמא שלו בבית (והוא לא שם מטעמי חוסר תקציבי) 2. פעם בתקופות הכעוסות שלי עליו, חשבתי לתפור בובת וודו (נשבעת שזה אמיתי
) ולתקוע סיכות ב......מה שמו שלו
3. הייתי מסדרת לו דייט עם ..................אמא שלי
אחלה סקר

Bubble Girl 27

New member
שמחה שאהבת ../images/Emo6.gif

התשובה לגבי הבובת וודו מאוד דומה לשלי... עוד רגע מוסיפה את התשובות שלי.

Something New

New member
@#$^%&*&^%*%$$#../images/Emo6.gif

גִ'יחרִי וסחָבִּי (מכירה?
זה לא לפולנים
)
בלבן של ה
אמא שלו
(זה עונש גם בשבילו
)

Bubble Girl 27

New member
אהבתי ../images/Emo6.gif

נראה לי שהסעיף של הוודו אצל הבנות פה די דומה אצל כולן

אחלה סקר../images/Emo45.gif

אני לא הייתי משגרת אותו לשום מקום, אבל הייתי מנתקת לו את הכבלים. במקום הכבלים הייתי בונה לו מרקע שכתוב בכל רגע ורגע מה הוא מפסיד בערוץ הספורט
אם היתה לי בובת וודו הייתי דוקרת אותו בXXX הוא לא יכול להתקיים בלעדיו לדייט לא הייתי מסדרת לו את אמא שלו כי הוא היה נהנה (הוא נהנה היום
), אני חושבת שדייט עם אחותי הגדולה. היא היתה כבר דואגת שהוא יקלל את היום שהוא נולד (ואני אומרת את זה כמחמאה לאחותי, כי גם בתור ילדות היא תמיד ידעה להעמיד את כולם במקום)

אני עם שוב מתחילה מחדש חוץ מהקטע האחרון כי

אין לי אחות אבל בעיקר עם הכבלים וערוצי הספורט אני מזדהה לחלוטין

Bubble Girl 27

New member
והתשובות שלי../images/Emo67.gif

אם הייתי יכולה לשגר אותו הייתי משגרת אותו לפולניה, שם כבר יטפלו בו טוב (כן כן יש לי קטע עם פולניות)ומשם לפח זבל בתוך חללית היישר לחור שחור... אם הייתה לי בובת וודו הייתי דוקרת אותה בפה קודם כל כדי לסתום לו אותו קצת.. לא יזיק לו לשתוק קצת. אם הייתי יכולה לסדר לו דייט מהגיהנום הייתי מסדרת לו דייט עם מפקדת בכלא גברים, היא כבר תדע מאיפה להשחיל לו את הדילדו!

נקמת הספורט ממש מתאימה לי!

הייתי משגרת אותו לתוך קבוצה של ספוטאיות סוסות חזקות ומסריחות מזיעה - כאלה שמטילות דיסקית באולימפיאדה (שוודיות ענקיות למשל)... הייתי דוקרת אותו בתחת שיקום ממנו קצת ויתחיל להיות בן אדם... הייתי מסדרת לו דייט עם אחת המתעמלות האלה - אחרי שלא התקלחה הוא חייב לשבת ממש קרוב אליה כל הדייט... ובדייט הם ישבו מול המרקע של הפורט שאומר מה הוא מפסיד! מושלם!

../images/Emo117.gifמדהים

מכוון שזו שיחת בנות אני מנוע מלקלקל אבל חייב להגיד שזה מצחיק בטירוף ואתן מדהימות חוץ מזה התקשרתי לHOT וביטלתי את כל ערוצי הספורט

Bubble Girl 27

New member
מאמי זה לא רק לנשים!!!

יאללה שחרר קיטור על הXית!!! וחבל שביטלת היינו יושבים ביחד לראות כדורגל!!!!! NOT

מאמי זה לא רק לנשים

אם הייתם יכולים לשגר את הX/ית למקום אחר, הייתם משגרים אותו/ה ל: חלל, חור שחור, אי בודד, פח זבל, מקום אחר (תרשמו איפה) הייתי משגר אותה לגן עדן על זה שסבלה אותי כל כך הרבה שנים אם הייתה לכם בובת וודו של הX/ית המקום הראשון שהייתם דוקרים אותה היה ב... בתחת שסוף סוף תתעורר ותבין מה זה אהבה אם הייתם יכולים לסדר לX/ית שלכם דייט מהגיהנום, איפה היה הדייט ועם מי? איפה ?הדייט היה בסלון או ביער כי היא תמיד רצתה רק במיטה עם מי ? עם כושי שסוף סוף תדע "להאריך" מה היה לה בבית

../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif :-ג ענק

במיוחד הכושי
, אבל צריך להזהר מזה, היא עוד יכולה להנות מזה חס וחלילה חחחחחח

האמת ...אין לי דבר רע להגיד על ה-X

שיהיה לו בהצלחה... זה שנגמר בנינו והלכה האהבה...הפרידה באה כי זה כבר לא היה זה...

tunalover

New member
../images/Emo45.gifאני עם דנה 0002 ואפילו מאחלת לו

שתהיה לו אישה ברמה כי אחרי הכל הילד שלי יצטרך להיות גם שם ו"לסבול" גם אותה.

למעלה