סקר קצר לתלמידי התיכון בנושא הקשר

סקר קצר לתלמידי התיכון בנושא הקשר

בין לימודים וספורט. אשמח אם תקדישו מזמנכם לענות על השרלון :) שאלון: הקשר בין פעילות ספורטיבית להישגים לימודיים מין: זכר / נקבה גיל: 16 \ 17 \ 18 1) עד כמה תופס הספורט חלק בחייך? א) אני לומד במגמת ספורט ב) אני משתתף באופן קבוע בחוג\קבוצת ספורט ג) אני משחק לפעמים עם חבריי ד) משתתף בשיעורי חנ"ג בבית הספר ולא יותר. 2) כיצד היית מגדיר את הישגייך בלימודים? א) טובים מאוד עד מצויינים ב) טובים ג) בינוניים ומטה ד) מתחת לממוצע. שאלות עמדה - ענה לפי מידת הסכמתך עם הנאמר בשאלה. מקרא תשובות: א – מסכים במידה רבה ב – מסכים במידה בינונית ג – מסכים במידה מועטה ד – לא מסכים כלל 3) ככל שהאדם עוסק יותר בספורט כך הישגיו הלימודיים טובים יותר. א ב ג ד 4) הישגים בלימודים אינם קשורים להישגים בספורט. א ב ג ד 5) תלמידים ספורטאים הם תלמידים בלתי ממושמעים. א ב ג ד 6) ככל שהאדם משתתף ביותר פעילות ספורטיבית כל הוא משקיע פחות בלימודים. א ב ג ד 7) תלמידים מצטיינים אינם עוסקים בספורט. א ב ג ד 8) ככל שהאדם משתתף ביותר תחרויות ספורט (ריצה, משחקי כדורגל\כדורסל וכ'ו...), כך יש לו פחות זמן להשקיע בלימודים העיוניים (ספרות, מתמטיקה, היסטוריה וכ'ו...). א ב ג ד 9) תלמיד שלומד במגמה ראלית לא משקיע בשיעורי חינוך גופני. א ב ג ד 10) תלמידים העוסקים בספורט ממושמעים יותר מתלמידים שלא. א ב ג ד 11) למי שמשחק כדורסל יש סיכוי גדול יותר להיות תלמיד חזק בלימודים, מאשר למי שמשחק כדורגל. א ב ג ד 12) לתלמידים שמצטיינים בספורט חשובים הלימודים. א ב ג ד 13) תלמיד שמצליח בספורט יצליח גם בשאר המקצועות. א ב ג ד 14) תלמידים הלומדים במגמת ספורט הם תלמידים עם ממוצע ציונים נמוך. א ב ג ד

עונה

מין: נקבה גיל: 16 1) עד כמה תופס הספורט חלק בחייך? א) אני לומד במגמת ספורט ב) אני משתתף באופן קבוע בחוג\קבוצת ספורט ג) אני משחק לפעמים עם חבריי ד) משתתף בשיעורי חנ"ג בבית הספר ולא יותר. בערך א - אני במגמת מחול שזה די ספורטיבי 2) כיצד היית מגדיר את הישגייך בלימודים? א) טובים מאוד עד מצויינים שאלות עמדה - ענה לפי מידת הסכמתך עם הנאמר בשאלה. מקרא תשובות: א – מסכים במידה רבה ב – מסכים במידה בינונית ג – מסכים במידה מועטה ד – לא מסכים כלל 3) ככל שהאדם עוסק יותר בספורט כך הישגיו הלימודיים טובים יותר. ד 4) הישגים בלימודים אינם קשורים להישגים בספורט. א 5) תלמידים ספורטאים הם תלמידים בלתי ממושמעים. ד 6) ככל שהאדם משתתף ביותר פעילות ספורטיבית כל הוא משקיע פחות בלימודים. ב 7) תלמידים מצטיינים אינם עוסקים בספורט. ד 8) ככל שהאדם משתתף ביותר תחרויות ספורט (ריצה, משחקי כדורגל\כדורסל וכ'ו...), כך יש לו פחות זמן להשקיע בלימודים העיוניים (ספרות, מתמטיקה, היסטוריה וכ'ו...). ב 9) תלמיד שלומד במגמה ראלית לא משקיע בשיעורי חינוך גופני. ב 10) תלמידים העוסקים בספורט ממושמעים יותר מתלמידים שלא. ד 11) למי שמשחק כדורסל יש סיכוי גדול יותר להיות תלמיד חזק בלימודים, מאשר למי שמשחק כדורגל. ד 12) לתלמידים שמצטיינים בספורט חשובים הלימודים. ג 13) תלמיד שמצליח בספורט יצליח גם בשאר המקצועות. ד 14) תלמידים הלומדים במגמת ספורט הם תלמידים עם ממוצע ציונים נמוך. ד

למעלה