סקר...

יNOT

New member
סקר... ../images/Emo192.gif

אני מתחיל ממש להתבעס מהגלקסי שלי, העובדה שין אפשרות לראות מקשים פיזיים בחושך היא פשוט עצלנות עיצובית או חיסכון כספים במקום הלא נכון, כן אפשר להסתדר עם זה , כי מתרגלים למיקום של המקשים... אבל עדיין...
המרקט הוא סבבה , הבעייה היחידה היא שאתה מוריד משם אפליקציות שגם יכולות לדפוק את המכשיר (לפחות לי נדפקה העברית של סמסונג והייתי צריך לגשת שייאפסו לי את המכשיר). הורדתי גם אפליקצייה מהמרקט שנקראת Handcent SMS אפליקצייה ממש סבבה, אבל אתה מרגיש את הבעסה כאשר יש לך שמה אפשרות חיווי של הדלקת תאורה על כפתורי המכשיר הפיזיים, ולך אין כפתורים עם תאורה
, או שאתה רואה את האופצייה של הפעלת זיהוי קולי - אבל כל הבעסה, בגלקסי מקבלים הודעה שהאופצייה הזו לא נתמכת.
בגלשיה באתרים - אתה מתחיל להרגיש שפעם הכל היה יותר פשוט , כשלא היה לך את הבחירה לגלוש לכל ה WWW והיו לך רק אתרי תוכן מותאמים למכשיר, העובדה שהגלקסי פשוט הורסת כל חוויות גלישה באינטרנט, אפילו ביוטיוב, וזה למרות ששם זה המקום היחיד שכן ניתן לראות ווידאו, אבל גם ביוטיוב המותאם(גלישה דרך הדפדפן ולא דרך הכפתור YOUTUBE
) אין אפשרות לעשות חיפוש מסויים ולמיין לפי הקריטריונים הרגילים שיש ביוטויב (חיפשתי את המילה 3D איך אני מוצא את מה שהתווסף היום או השבוע... לעומת הווידאו הכי פופולרי לאותו חיפוש?! ) וגם ביוטיוב שבא עם כקיצור דרך במכשיר , הוא כלל לא עובד כמו שצריך ! הוא מראה רק ווידאו שהכי מדורג ( 2006 לדוגמה) ולא ווידאו אחרון שהועלה וזה למרות שב SETTINGS הוא מראה את היום !
ואם מנסים לשנות הגדרות הרי אין כפתור לעשות רענון לעמוד
, אני משער שסלקום בטח מתבעסת מזה, שעמוד הבית שלהם, שהם מגדירים במכשיר למרות שהוא עמוד שמותאם לסלולארי מראה מה שמהווה 1/3 מהעמוד הראשי את ההודעה שאין פלאש מותקן במכשיר. (וכן , ניסיון ללכת להתקין פלאש דרך אדובי , רק מחזיר את ההודעה שהמכשיר או הדפדפן לא תומך בהתקנת פלאש ). וכמובן קיים נושא העידכונים , שלא ידוע מתי/אם בכלל סמסונג יעדכנו את המכשיר הזה לגרסה חדשה יותר 1.6 או 2.0 (ואז עד שסמסונג ישראל ).
עכשיו ידוע לי שחצי מהבעיות/הדברים שהעליתי פה נפתרים בקלות ע"י עידכון גירסה,ROOT למכשיר והתקנת רומים מהרשת. השאלה שלי (ואני מתנצל שלקח לי כל כך הרבה זמן להגיע לזה... ):
כמה מבעלי גלקסי מרוצים מהמכשיר בקונפיגורציה הנוכחית שלו? (השאירו אותו איך שקנו אותו)
כמה מבעלי גלקסי יעשו את המעבר למכשיר אחר מבוסס אנדרויד אם ייתברר שהגלקסי לא ייקבל עידכון בסוף?
האם התקנתם רום או שידרגם גירסה לבד למכשיר אנדרויד שנקנה אצל המפעילה או הייבואן?
האם קרה לכם שעשיתם הרס בלתי הפיך למכשיר אנדרויד שנקנה אצל המפעילה או הייבואן כתוצאה מהתקנת אפליקצייה מהמרקט או ניסיון לעשות ROOT ,להתקין רום, וכו... והפיתרון היחיד היה לפנות למפעילה?

למעלה