סקר

טוב אז ככה../images/Emo185.gif

גבר- עדיף שיהיה עם כמה שפחות שיערות על הגוף! שעיר מידי זה מגעיל וחלק מידי זה לא יפה :) בעניין הבנות יש קצת בעיה עם הניסוח של התשובות, לא מצאתי תשובה מדוייקת. אז ככה: המראה הטבעי אכן שולט, אבל בלי להוריד שיער משום מקום? לא לא לא. לא צריך להגזים :)

חשטפית

New member
טוב אז אצלי זה ככה-

אני מעדיפה את הגבר שלי עם כמה שפחות שיערות על הגוף. לא חלק לגמרי. כמו שהרוב אמרו פה....הפס שיערות החמוד הזה בבטן בהחלט יכול להשאר
ורגליים, ידיים, בית שחי...כל הדברים הנורמליים. אה ואני גם מעדיפה שהשיער ראש שלו יהיה כמה שיותר ארוך...ובהחלט אפשר להוסיף לזה גם זיפים על הפנים. עכשיו כשאני קוראת את כל זה שוב זה כבר לא כל כך נשמע כמו "כמה שפחות שיערות על הגוף"...טוב נו...שיהיה

Heavy Thought

New member
אני שונאת בנים, אני צריכה את מורי

א' בהחלט. כמה שפחות שיערות- יותר טוב

גם את עברת לבנות..?../images/Emo98.gif

בהתחלה בפורום גיל ההתבגרות היית משחקת אותה קשה להשגה לאחר שמור#1 היתה מחזרת אחרייך...עכשיו את שלה...יפה יפה,העולם מתקדם

nir y agus

New member
../images/Emo183.gifתשובתי הקצרה לאללה חחחחחחחח

נשים- שיער דוחה אותי- אז שתוריד. אם לא- מה אכפת לי- עוד בחורה לפחח הזבל.....

roychu

New member
מממ.. יש באמצע?

כי עשית 2 רופציות נורא קיצוניות. אני אוהב בחורה חלקה, אבל מאד מגרה פס דקיק, או משלוש חמוד כזה, של שיער שיער קצוץ. יש גם מספרה של איברי-מין נשיים (
) בת"א עם אני לא טועה, נשמע ממש סקסי. ראיתי כמה תמונות באיזה מגזין, שווה.

ני3ו3ות

New member
גבר חלק לגמרי זה סיסי מידי../images/Emo47.gif

אז שיהיה קצת גברי...
אבל לא סוודר

NoNameMan

New member
וועלקה בקה!!!... (תימנים יבינו...)

הדבר הכי סקסי זה לא מגולח ולא עם שעווה... תורידי בלייזר!!!!!!!!! לא רוצה לראות זכר לזה שאי פעם היו שיערות שם!!! כשהלשון שלי תעבור שם באיזור אני ארגיש שאני מלקק פורמייקה... ח-ל-ק לחלוטין!!!!! זה סקסי...

למעלה