סקרynet:‏.הליכוד יורד ל21‎‎

דרוmי

New member
סקרynet:‏.הליכוד יורד ל21‎‎

מנדטים.אבל קדימה מתרסקת.מ29 ל18 בלבד...עוד נתון.רבע ממצביעי קדימה לא בטוחים בצדקת בחירתם...לעומת הליכוד ששיעור זה עומד על 8.6 אחוז בלבד..תמשיכי לקשקש את עצמך לדעת גברת לבני.תמשיכי.ככל שתדברי יותר.תרדי יותר.

ATAF151

New member
אתה מעוות את נתוני הסקר

הם פשוט אומרים שיש 27 מנדטים צפים, כלומר גם אם נניח שיש 18 לקדימה מדובר ב 18 מתוך 93 ולא מתוך 120. בנוסף, ברור שקדימה תקבל בפועל חלק גדול מהצפים, כי הרי הצפים לא משתייכים בכלל למפלגות החרדיות, וכמעט ולא לליברמן ולמפלגות הדתיות, ומתוך מה שנשאר שזה הליכוד, קדימה, העבודה ומרץ, יהיה לקדימה נתח מאוד נכבד מהצפים. דבר נוסף אני רוצה להזכיר הוא, שגם לפני הבחירות כל הסקרים דיברו על הרבה פחות מנדטים לקדימה ממה שהיו בפועל וגם דיברו על הובלה ודאית ועקבית של הליכוד באופן די ניכר על פני קדימה, והמציאות כידוע היתה שונה. ולבסוף, בלי קשר לסקר, קדימה באמת צריכה לעבוד קשה כדי להגביר את התמיכה בה.

ATAF151

New member
ותשובתך העניינית?

האם יש לך ביקורת למשהו ספציפי שכתבתי?

אין צורך לענות ליחצן לעניין אלה רק לחזור על

כך שהוא יחצן שכיר וזהו הרי מה שאני יגיד אתה תמצא דרך את לסנגר עליה זה התפקיד שלך ובשביל זה משלמים לך

ATAF151

New member
אני פועל ממיניעים אידיאולוגים

ואני עונה לעניין לכל נושא בניגוד אליך. זה הדבר הכי נורמאלי בעולם להזכיר שה 18 מנדטים הם מתוך 93 ולהזכיר את הסקרים לפני הבחירות וכל מה שכתבתי.

69הרצל69

New member
זה לא יכול להיות

קדימה היא מפלגה חסרת אידאולוגיה, ושטרית הכריז בגאווה שהם משוחררים מכל מטען אידאולוגי.

למעלה