סרטונים ב - HGTV

chayahd99

New member
סרטונים ב - HGTV

לפני כמה ימים מישהי (אולי yonabn) העלתה כאן בפורום קישור לאתר הזה הכולל סרטוני הדרכה מגוונים. אני אישית לא הצלחתי לראות אף אחד מהסרטונים כי בכל פעם שאני נכנסת לאתר קופצת לי פרסומת שמכסה את אינדקס הסרטונים ואינני מוצאת איך סוגרים את זה. האם מישהי התנסתה בזה
אשמח לעזרה, כדי שאוכל להנות מזה ולהוסיף את הקישור לדפי הקישורים של הפורום.

פרסומות וסרטונים בHGTV

האתר הזה עשיר בסרטונים מקצועיים ורעיונות יפים . אך הוא מעצבן לצפייה בו כיוון שכל סרטון נפתח בפרסומת (לצורכי מימון כנראה...) וכשהיא משודרת - אין מה לעשות אלא לצפות... לאחר דקה בערך נחשף הדף עם האינדקס ואת יכולה לבחור... כל כמה סרטונים קצרים מהווים נושא אחד! בעייה נוספת: גם עליית הסרטון על המסך היא במקטעים... כל פעם נערכת אגירה לצורך העלאת הסרטון ואז יש "פריז"בסרט.וזה מעייף... מצאתי דרך לעקוף זאת על ידי העלאת הסרטון-פעם ראשונה, ובו זמנית צפייה ועיסוק בחלון אחר . אני חוזרת אל הסרטון וצופה בו רק בפעם השנייה אז הוא משודר בשלמות. תנסי ותצליחי! אני מקווה שההסבר שלי ברור ואם לא שאלי..... חביבה

chayahd99

New member
זהו שלא

אצלי הפרסומת לא נעלמת אחרי דקה. היא נשארת על המסך ואין בשום פינה X עם אפשרות לסגור אותה. אולי מישהי אחרת נתקלה בתופעה?

יאמה

New member
אני מצליחה לראות

ואין לי שום פרסומת, גם לא לפני הסרטונים (לפחות אלו שראיתי).

chayahd99

New member
../images/Emo12.gif מוזר

ניסיתי אפילו ממחשב אחר, בעבודה, וגם שם התופעה חזרה על עצמה. אולי אנסה לשלוח מייל לאתר.

מציאת פתרון...

חיה, אנסה לתרום מעט מהנסיון שלי אולי תוכלי להיעזר במידע הבא: יכול להיות שיש במחשב שלך חסימה כנגד וירוסים וקוקיס כמו לכולם ... תבדקי בשורה העליונה אייקון שנקרא popups okay או שיש לך אייקון שכתוב עליו blocked 108 . עם האייקון השני מופיע תלחצי עליו כדי לקבל את הראשון. מקווה שתצליחי חביבה

chayahd99

New member
../images/Emo51.gif אבל...

האמת תחום המחשבים הוא אחד הצדדים החזקים שלי אבל אני תמיד מוכנה לשמוע ולקבל עצות מכל אחד שיודע. אכן, חשבתי שאולי הבעיה היא בגלל חסימה אצלי אך לא מצאתי שוב הגדרה שניתן לשנות או חסימה שניתן לשחרר. בכל מקרה שלחתי מייל לתמיכה של האתר ונראה מה הם יאמרו. תודה.

למעלה