סתם יום מגעיל

אורora

New member
ואני הבוקר

ניסיתי לצאת מהאוטו עם ילדה על הידיים + תיק + צטריית ענק ועוד לפתוח את הדלת של הגן ולצלצל בפעמון ( כמה ידיים צריך לזה ). סביב דלת הגן היתה שלולית ענק. אמרתי לילדונת לעמוד וקפצתי מעל השלולית ושמתי את המטריה וחזרתי לקחת אותה, ואז ראיתי שהיא הלכה אחרי יש לתוך השלולית. אוףףף למה לא קניתי לה מגפי גומי כמו שרציתי. ולמרות זאת אני מתה על חורף פשוט תענוג. מתכננת כבר את מרק העדשים ליום שישי עם המון קבנוס.

גם אנחנו זוממים על מגפי גומי. עד

היום טרם יצא לי לרכוש אותם, כל הזמן דוחים בגלל עניינים אחרים, בקרוב הרכישה.

catנוע

New member
כן, בוודאי.

יש בחנות של סריגמיש לקטנים (מיש-מיש) בבנין של העבודה שלי. לקנות לך? (לא יודעת אם נשארו דגמים של בנים אבל זוכרת שהיו ודווקא נורא יפים)

דש1דש

New member
בוודאי!

בכל חנות נעליים יש מגפי פלסטיק מדליקות - עם דוגמאות ובלי דוגמאות שימי לב לרכוש גדולות יותר - כדי שהכניסה והיציאה מהן לא תיהיה סיוט. יש לנו סט לפי גדילת הרגליים של הילדה - בטוחה שהרוב יעברו גם לקטנה (כמה כבר נועלים אותן?)

וואו, תראי איזה מדליקים אלה../images/Emo26.gif

(התותחון היה מת למגפי ספיידרמן כאלה...)

דש1דש

New member
יש למישהו מהגן של הגדולה

נדמה לי שכאלו - או דומות לדעתי נרכש בבצרה (יש שם חנות נעליים גדולה שעובדת גם בשבתות) אוכל לברר לך אם אמצא את הילד המדובר ואת אמא שלו

אורora

New member
אליטל וזה בבני ציון

רציתי לקנות אבל ראיתי ב 70 שח. נישמע לי המון בשביל שימוש של פעמיים בחורף

המון? ../images/Emo13.gif מגפי קרוקס מוכרים ב- 200

ש"ח
איזו קניה זו לילד עבור נעילה של פעמיים שלוש
למרות שהם בריאים לרגל ואורתופדיים ואורתו שמורטו...

תמהני מתי בדיוק אני מגיעה לשם...

למרות שאם זה פתוח בשבתות, זה יכול להיות בילוי שבת
ולקינוח, איך אפשר בלי

בכמה גדולים יותר? מספר אחד?

האמת היא שאין לי מושג מתי נועלים אותם בכלל, הרי בארץ בקושי יורד גשם ולגן ובבית לא נועלים אותם... כולה לאיזה 1-3 נעילות בשנה.

דש1דש

New member
מה פתאום?

כל גשם הילדה דורשת לנעול אותם ולקפוץ בשלוליות. כאמור - אצלנו זה די קצר
מספר אחד ואפילו שניים יותר. לפעמים שלי נועלת אותם לגן לכל היום. אז אני מביאה לה גם נעלי בית שתוכל להחליף

לגן??? לא מאמינה שאצלנו זה יחזיק.

אבל אין לי ספק שהתותחון יפתח כלפיהם אהבת
אמת.

דש1דש

New member
חובה - חובה בכל בית!

יש לנו מדליקות שהבאתי מחו"ל פעם פעם - חיפושית היום כמובן שהיא הלכה איתם לגן - מה שחסך לי את החששות מהשלוליות (אם כי לצערה אין אצלנו שלוליות ברחוב! ניקוז מדהים שמיד עם תום הגשם - הכל נשאב לביוב.... איפה הכיף של הילדים אני שואלת?

סוף סוף ../images/Emo70.gif

מרק עדשים עם קבנוס. חשבתי שרק אני המטורפת ששמה קבנוס במרק עדשים. יאמי.

אורora

New member
אוף אוף איך בא לי

לא יכולה לחכות לשבת. אולי אעשה היום בערב.

למעלה