סתם כי בא לי לצלם

• פותח הנושא glupo
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
שמחה רבה שמחה רבה ../images/Emo95.gif

בכלל לא חרגול!!!!
שמחה רבה שמחה רבה

והנה יש מתחרה לשקדון של הפורום
ודרך אגב, אני ממליץ שלהבא תשרשר את כל התמונות כתגובה להודעה הראשונה שלך שפתחה את השירשור. ככה זה יהיה יותר יפה ולא יילך באלכסון פנימה כמו השירשור הזה. וחוץ מזה הכל יופי

ארזS

New member
ועוד משהו לאבא המאושר ../images/Emo8.gif

שמחה רבה שמחה רבה

והנה יש מתחרה לשקדון של הפורום
ודרך אגב, אני ממליץ שלהבא תשרשר את כל התמונות כתגובה להודעה הראשונה שלך שפתחה את השירשור. ככה זה יהיה יותר יפה ולא יילך באלכסון פנימה כמו השירשור הזה. וחוץ מזה הכל יופי
ועוד משהו לאבא המאושר

שים לב לשירשורים של איל רכניץ עם האוטובוסים ושל יבגני מנתב''ג. כשמשרשרים כמו שהם שירשרו אז גם התגובות נכנסות כל אחת למקומה ולא כפי שבשירשור שלך שתראה למטה תגובות ששייכות למעלה. לא נורא...בפעם הבאה !

glupo

New member
אבל האלכסון יפה... פרט לחוסר הנוחות

ועוד משהו לאבא המאושר

שים לב לשירשורים של איל רכניץ עם האוטובוסים ושל יבגני מנתב''ג. כשמשרשרים כמו שהם שירשרו אז גם התגובות נכנסות כל אחת למקומה ולא כפי שבשירשור שלך שתראה למטה תגובות ששייכות למעלה. לא נורא...בפעם הבאה !
בהעלאת התמונות. תודה למברכים!

האלכסון יפה אבל לא פרקטי

בהעלאת התמונות. תודה למברכים!
האלכסון יפה אבל לא פרקטי
כיוון שאם רוצים להגיב על משהו זה נמצא למטה וקשה לראות למה התגובה שייכת.

ארזS

New member
ומבחינת הפרקטיות

לא יפה ולא פרקטי
לדעתי שאינה מחייבת אף אחד.
ומבחינת הפרקטיות
תסתכל בתגובות שנמצאות מצד ימין למטה של התגובה הזאת. לאיזו תגובה הן נכתבו ? אני לפעמים לוקח סרגל כדי לנסות ולבדוק למה זה שייך !

בדיוק זאת הבעיה באלכסון

ומבחינת הפרקטיות
תסתכל בתגובות שנמצאות מצד ימין למטה של התגובה הזאת. לאיזו תגובה הן נכתבו ? אני לפעמים לוקח סרגל כדי לנסות ולבדוק למה זה שייך !
בדיוק זאת הבעיה באלכסון
אף פעם אי אפשר לדעת למה מגיבים

ישראל ב

New member
שניכם צודקים

ומבחינת הפרקטיות
שניכם צודקים
כשאני רואה שירשור אלכסוני שכזה זה לא נראה לי הכי ברור .

מצב
הנושא נעול.
למעלה