סתם תהייה שעלתה לי בראש...

סתם תהייה שעלתה לי בראש...

נכנסתי לפורום הזה על השחקן ההוליוודי שהוא כרגע הכי מוערך לדעתי והתחלתי לגלות הרבה שרשורי תמונות שלו. אני מעריך שאם אדוארד עצמו היה נכנס לפורום הוא היה מתאכזב מלראות תמונות שלו. אדוארד הוא הרבה יותר מסתם שחקן של: "וואי בוא נלך לסרט של החתיך החדש הזה..." הוא שחקן עמוק מאוד עם כשרון משחק נדיר. הסרטים שהוא משחק בהם והתפקידים שלו ספציפית הם בהחלט נושאים שיכולים להוביל לדיונים מרתקים. אבל אני חושב ששרשורי תמונות יותר מתאימים לפורום ליאונרדו די קפריו מלפורום אדוארד נורטון.

מיצי007

New member
עוד הפעם...

זה שרשור תמונות.... כולה שרשור תמונות אחד,אחרי הכל...אד הצטלם בשביל חלקן ולא כל התמונות מקריות וסתם מסרטים. תראו,אם אדוארד נורטון היה נכנס לכאן,תאמינו לי שמה שהוא היה רואה כאן זה חבורה מאוד גדולה של אנשים שמעריכים אותו ואת הכשרון שלו. ובנוסף גם אוהבים את היופי המדהים שלו. שוב אני אומרת כפי שהגבתי להודעה הקודמת כבר,אני מבינה מאיפה את באה...אבל תאמיני לי,זה רק היומיים הראשונים של הפורום באוויר,והדיונים עוד יבואו ויתפתחו. ומידי פעם שיהיה יבש,יהיו תמונות שוב כדי להחיות את הפורום. ככה זה הולך בפורומים כאלו. אדוארד הוא אכן שחקן עמוק עם כשרון נדיר במיוחד,את תראי עוד שעל כל סרט וסרט יהיה דיון מרתק וארוך. כל סרט שאדוארד עשה הוא שקל לפני כן בליבו אם זה הסרט שיגרום למעריצים שלו להמשיך ולבוא(חוץ מסרטים שמכריחים אותו
) ולכן אני אומרת,גם כאן,הפורום הזה נוצר ע"י כמחווה לאחד האנשים הגדולים ביותר קולנוע אי פעם. פורום שתוכלו לדבר עליו,ולא רק על סרטיו. על כל מה שיבוא לכם. אני מקווה שהסברתי את עצמי טוב וברוכה הבאה
מקווה לראות אותך כחברה קבועה בפורום

למעלה