עבודה באפריקה לרופא

לילית462

New member
יש לך כמה אפשרויות

ישנן מרפאות פרטיות שמעסיקות רופאים, תצטרך לגגל ולמצוא אותן ולפנות אליהן. השכר גבוה אבל לא כמו שציינת. במרפאה שבה אני עובדת עובדים לא מעט רופאים לבנים, המשכורת טובה כדי לחיות ברווחה אבל לא כדי לחסוך מליונים. יש כל מיני ארגונים שמעסיקים רופאים - שוב גוגל, שוב אני לא מאמינה שמשלמים משכורות עתק, אלא אם אתה נוסע למקומות ברמת סיכון גבוהה ואז יש תוספת סיכון משמעותית. יש התנדבויות - כלומר אין שכר לפעמים יש דמי כיס קטנים. שמעתי פעם על חברה ישראלית שמעסיקה רופאים באנגולה, אבל זה כל מה ששמעתי. בקיצור- גגול יהיה התחלה טובה בהצלחה

יש בגינאה המשוונית

בית חולים שמופעל ע"י ישראלים, רוב הסגל שם ישראלי. והתנאים והשכר לא רע. תגגל בכיוון הזה

speedair

New member
‫קודם כל אתה רופא הונגרי ממוצא ישראלי

שנית, אתה זקוק להתמחות וניסיון כדי לקבל עבודה רצינית החברה בה אני עובד מעסיקה רופאים בכירים במערב אפריקה, רובם במשכורות לא גבוהות. יש היצע לא מבוטל ממזרח אירופה וצפון אפריקה

שנסון

New member
../images/Emo41.gifנצל"ש

אני אמור לנסוע לגיניאה המשוונית בעוד תקופה קצרה במסגרת עבודה. מה לגבי רמת בתי החולים שם?לפי מה שהולך בשרשור פה, זאת סכנת נפשות. ואם כבר אילן בתור אחד שהיה בגיניאה מה אתה יכול לספר , אני מחפש מידע בנרות על המדינה. ושאלה כללית: איזה משכורות נהוג לשלם למהנדסי תשתיות שעובדים דרך חברות ישראליות באפריקה? וכמה על אש"ל?

לילית462

New member
חבל שזה הרושם שמתקבל...

נכון מצב הרפואה הכללי באפריקה לא להיט, אבל וחשוב להדגיש, למי שיש ביטוח רפואי טוב ו/או כסף, יכול לקבל טיפול רפואי מצויין לא פחות מאשר בישראל ברוב המקרים. ברור שמדובר בבעיות יומיומיות ולא ברפואה מתוחכמת, אבל זה מה שחשוב כי הרי בשורה התחתונה אם חלילה יהיה משהו חמור אנחנו בכל מקרה מתפנים לאירופה/ישראל מצב הרפואה הציבורית הפשוטה הזולה - נורא, אבל האמת היא שזה לא נוגע לך כמעט

גינאנו

New member
גינאה המשוונית

כאחד שעבד שלוש שנים בגינאה (בניתי בית חולים) הרפואה טובה יותר מכל מדינה אפריקאית שאני מכיר. חוץ מזה יש ישראלים שםת בטחון אישי סביר ומעלה אבל המקום עצמו לא מפותח ואין הרבה מה לעשות שם אחרי העבודה משכורת בין 6 ל 7 זה הממוצע באפריקה אני מניח שאתה מדבר על חופרי השרון נכון?

אדי24

New member
עבודה באפריקה

נראה לי שמחובתי בתור ישראלי לישראלי... להגיד לך מספר דברים... ראשית מברוק על התואר... אני גם לומד איי שם בחו"ל... בכל אופן.. חצי ממשפחתי מתגוררים בדרא"פ... וזאת המדינה הכי מערבית באפריקה= שכר הכי גבוהה... (שוב הכל יחסי... מליונר שמה יקנה במרבית כספו דירת 3 חדרים בנתניה בארץ) אני ממש ממש ממש לא ממליץ לך בכלל לחשוב על זה בתור אופציה... אפילו לא בצחוק... אם בא לך בקטע הומני - בשביל עצמך או משו... ללכת לתת עבודה באפריקה- אז זה הרבה פחות זוהר והרבה פחות "בלוד דיימונד" ממה שזה נראה.. אחי...יורים שם... ת'מבין אותי? אני אישית לא גר שם.. אבל אני אספר לך סיפור קטן.....(ובטח שמעת תמנטרות האלה לפני-ממשהו ששמה ממישהו -אבל הנה אחד ממקור ראשון.) לפני כמה שנים שאחי אשתו והילדים היו בארץ.. הם קיבלו טלפון מהשכנים,שפרצו הבייתה והרגו את הגנן שלהם. כולם חמושים שם.... עדיף לך שתוציא דרכון זר ותתנדב בארץ ברופאים ללא גבולות... לפחות תדע איפה אתה נמצא. מעבר לזה.. לפני הבנתי אתה בסוף לימודייך- ולא יודע אם כבר עשית את מבחן הרישוי(ועברת סטאג') או שאתה לפני גם זה... בכל אופן... אלו דברים שאני מאוד ממליץ לא להתעסק איתם בדרא"פ - הרפואה היחידה שעוד איכשהו הגיונית שם היא הפרטית -כי לבתי החולים הממשלתיים מאוד מאוד לא הייתי ממליץ להתקרב. הייתי אמור ללמוד שם רפואה בוויטס, ומזל מאוד גדול שלא קיבלו אותי(חלק מהתנאים זה רק עם אתה מגיע ממדינת עולם שלישי שאין אפשרות ללמוד בה-ולי אין אזרחות דרא"פית.).. והמסלול שם כרגע הוא מקוצר ל 5 שנים.. אז אתה מבין טוב מאוד מה הולך שם לדעתי.בעבר אגב- וויטס הייתה אונ' מעולה...ורוב הבוגרים שלה שהגיעו לארץ הם חזקים מאוד. בכל אופן. לא יכול לדבר על כלל אפריקה אבל לדרומית מאוד מאוד לא הייתי ממליץ לנסוע. עוד פעם. לקחת בערבון מוגבל גם את הדברים שאני אמרתי-כי כפי שציינתי אני אישית לא גר שם כרגע.

למעלה