עבודה בתור ע' קב"ט אל על בחו"ל - שאלה

nushi111

New member
עבודה בתור ע' קב"ט אל על בחו"ל - שאלה

ערב נפלא לכולם ! שמתי לב כי כבר העניין הופיע בפורום - אך לא מצאתי תשובות... שלחתי קורות חיים לאל על וזומנתי למיונים לתפקיד ע' קב"ט (בחרתי את בריסל). אני מבקשת לקבל דעות, המלצות ופידבקים מאנשים שמכירים את העבודה הזו. אני כבר לא ילדה (33), עם שני תארים אקדמאים, 3 שפות וניסיון אדמיניסטרטיבי בכיר של 9 שנים ופשוט חייבת לעשות שינוי משמעותי בחיי - לשנות מקום עבודה, לעזוב לחו"ל או דומה. העניין הוא שאני חוששת כי עבודה זו היא לא מאתגרת במיוחד, מיועדת לצעירים בתחילת דרכם, לא משלמת באופן ראוי - רושם שקיבלתי ממספר מועט של כתבות ברשת.קשה מאוד למצוא מידע אודות תנאי עבודה, מחיה, שכר, התקדמות וכו'. אודה מאוד לתגובותיכן באשר תהיינה !!!! לילה טוב !

EmGee

New member
באמת מדובר בעבודה לחבר'ה צעירים

ולכן השכר בהתאם. אמנם לא שכר מינימום, אבל לא שכר שאדם מבוגר יסתפק בו, במיוחד לא אדם עם 2 תארים. ישנה אפשרות להתקדם בעבודה, אבל הקידום הוא בפן הבטחוני, ולרוב המקודמים הם קצינים קרביים, ואפילו בינהם יש עדיפות ליוצאי יחידות מיוחדות. אני מאמין שברגע שתהיי עובדת אל-על תוכלי להתקדם לתפקידים אחרים החברה, לא רק בתחום האבטחה, אבל תצטרכי לבדוק את זה מול החברה עצמה. למה שלא תחפשי עבודה בחו"ל במקצוע שלך?

kikona126

New member
היי נושי

היית במיונים של יום רביעי? גם אני עדיין לא סגורה על העבודה.

למעלה