עבודה מהבית

עבודה מהבית

השבוע התנהל בפורום זה דיון על עבודה מהבית וברצוני להתייחס לנושא. מי שבוחרת לעבוד מהבית צריכה להבין שמעבר ליתרונות- חסכון כספי, אפשרות יתר לשיתוף והמצאות עם בני המשפחה, אוירה וכד', יש גם חסרונות- טשטוש גבולות, צורך במשמעת עצמית ועוד... הכל נמצא בידיים שלנו. להיות שכירה מאד נוח כי מישהו אחר מציב לך את הגבולות, להיות עצמאית מחוץ לבית- גם יותר קל כי יש גבולות. ברגע שהעבודה נכנסת הביתה באופן טבעי הגבולות לא ברורים וחשוב מאד להגדיר אותם. ההגדרה צריכה להעשות בראש ובראשונה לעוסקת עצמה ואח"כ לכל הסביבה- בני המשפחה, המכרים, והלקוחות. ראו שהתחלת בך- קודם תגדירי לעצמך ואז הכל יהיה יותר ברור... בהצלחה, יעל גולדמן שי יועצת עסקית GOLD-WAY יעוץ, אימון והדרכה כל הדרך להצלחה www.goldway.co.il

בטיבם2

New member
עבודה מהבית

אני עובדת מהבית במספר לא קטן של עיסוקים (רק חלקם בתשלום..). מלבד מלגת לימודים שאני מקבלת (מה הסטטוס של מלגה כמקור הכנסה?) אני מלמדת לפי שעות (ומקבלת תלוש משכורת) וכפרילנסרית (ללא תלוש, רק צ'ק). אני מתלבטת אם כדאי לי להפוך לעצמאית, מה שיאפשר לי לכלול בהוצאותי חלק מההוצאות על הבית, או להמשיך בסטטוס של שכירה. יש לציין שכיום הכנסתי זעומה למדי ואני לא משלמת מס הכנסה, ומצד שני שאם אזדקק לדמי אבטלה, אלה לא יהיו גבוהים במיוחד.. אילו שיקולים עלי לקחת בחשבון לכאן ולכאן?

הקושי המרכזי שלי בעבודה מהבית

הוא ההתמודדות עם ימים קשים של 'עצירות' בפריון מצד אחד, ועם ימים של הצפה יצירתית מצד שני (שצריך לעצור כשהגיעה השעה לאסוף את הבת מהגן). בעיקר, כמובן, קשים הימים בהם למרות ששעות של שקט פרושות לפני אני לא מצליחה להניע את עצמי לעבודה פרודוקטיבית. זה מדכא אותי ומונע ממני מלהנות מהיתרון בלהיות הבוס של עצמי, שמאפשר לי תיאורטית לצאת להתאוורר בבית קפה ולהינות מהחיים (מה שתמיד עוזר גם לפרוץ את החסימות). בקיצור, איך אני הופכת לפחות מחמירה עם עצמי, תוך שאני גם דואגת לפרודוקטיביות?

cynwhite

New member
עבודה מהבית

אני מקנאה בכן שאתן עובדות מהבית, אני כרגע מחפשת בנרות עבודה

למעלה