עבודה סמינריונית

Kawasaki30

New member
עבודה סמינריונית

שלום לכולם, אני סטודנט שנה אחרונה באוניברסיטת חיפה בפקולטה למדעי הרוח, אני צריך לעשות מספר עבודות סמינריוניות לסיום התואר אך אינני יודע איך לסכם בדיוק חומר מספרים. האם צריך לשנות לחלוטין את המילים מהספרים או שניתן לכתוב חלק ממה שכתוב בספרים? אני באמת לא חזק בסיכומים ובלהשתמש במילים שלי, תודה ושבת שלום.

oromer

New member
מנהל
יכולות אקדמאיות

המטרה של עבודה סמינריונית היא שתשתמש בכל היכולות שרכשת במהלך התואר, לכדי תוצר אקדמי.
מצופה מסטודנט בשנה ג' (במיוחד מתחום מדעי הרוח), להיות מסוגל, לסכם חומר מכמה מקורות מידע.
אתה בשום אופן לא אמור להעתיק מילה במילה. אם תעשה את זה ולא תעשה ציטוט, עלולים להעלות אותך לוועדת משמעת. אתה אמור לקרוא, לסכם ולכתוב במילים שלך. אתה אמור לקחת כמה רעיונות במספר מקורות מידע ולהפוך אותם למקשה אחת.
למשל תוכל לראות בעבודות: שבפסקה אחת יש רעיונות משתי מאמרים שונים. כי למשל הם יטענו שחוקר אחת אומר.... ומנגד חוקר שני מצא ש....
ממליצה לך אולי לקרוא סקירת ספרות של עבודות אחרות. אתה תראה את הסגנון ואז תבין טוב יותר מה מצופה ממך

Kawasaki30

New member
תודה ותשובה

אז זהו שאני לא מעתיק מילה מילה, אני דווקא שיניתי את הסגנון, השאלה אם לא צריך להמציא לחלוטין משפטים או שפשוט אפשר לשנות את הסדר הרשום במילים מקבילות למשל. תודה.

boba769

New member
עכשיו

לאקדליסט כתיבת עבודות אקדמיות דרושים , לניחות סטטיסטי דרושים כותבי עבודות אקדמיות בעלי נסיון בניתוח סטטיסטי SPSS
נסיון בכתיבת פרק ממצאים, השערות מחקר וסטטיסטיקה הסקתית.
עדיפות לבעלי תואר שני או סטודנטים לקראת סיום התואר השני.
בעלי יכולת ניסוח גבוהה , ביצוע ומעקב אחרי דרישות, יכולת איתור שאלונים
לפרטים : [URL]http://www.acadelist.co.il/acaCareers.aspx[/URL]

ליאור1127

New member
אקדליסט

אם זה עדיין רלוונטי, תוכל להתרשם ממגוון העבודות הקיימות באתר - http://www.acadelist.co.il/acaPapersSamplesMenu.aspx או לקנות עבודות איכותיות, שנכתבות במיוחד בשבילך. גם לי היה מקרה דומה לשלך ולמזלי הגעתי לאתר הזה. חסכתי המון זמן וכאב ראש בזכותם. חוץ מזה שצוות האתר אמין וזמינים לכל שאלה וכמובן הכותבים כותבים את התוכן ברמה גבוהה מאוד.
לא תתחרט.

shirmi85

New member
מציעה לך לנסות את טופ סמינר

חבר'ה אמינים, מקצועיים והמחיר שלהם הוגן.
בכל הנוגע לכתיבת עבודות צריך להיות זהיר ולבדוק טוב טוב לפני שרוכשים עבודה או בכלל סוגרים עסקה עם איזו חברה.
מציעה לך לבדוק את מאגר העבודות שלהם ולהיות יותר חכם...
בהצלחה!

אני נעזרתי ב

מאגר של טופ סמינר בשביל לקחת דוגמא לשאלת מחקר. (יש להם מאגר עבודות שאפשר לקחת ממנו רעיונות). בסוף המשכתי איתם את כל העבודה... חחחח

בתור התחלה...

מציע לך לקחת את הסילבוס של הקורס, לעבור עליו, לקרוא בדיוק מה הדרישות של המרצה ומה התמצית של הנושאים שלמדתם בקורס. אח"כ תעבור על רשימות הקריאה, ואולי ככה גם תוכל לקחת רעיונות למאמרים שתרצה לעבוד איתם ( אם יש לך סילבוסים של שנים קודמות, זה גם מצוין...יכול להיות שתמצא שם מאמר או נושא לעבודה האקדמית שלך).
לגבי הסיכום של החומר - כדאי שתשנה קצת את הניסוח ותרשום אותו במילים שלך.
מציע לך להיכנס לאתר של טופ סמינר ולקרוא שם הסברים יותר מפורטים על איך לבנות עבודה: http://topseminar.co.il/סילבוס-בעבודות-אקדמיות-syllabus-למה-אנחנו-מב/

טיפים נוספים לכתיבת עבודה

ממליצה להיכנס לאתר של אקדליסט ולקרוא מה שהם כותבים. הם גם מסבירים יפה מאוד על החשיבות של הסילבוס בכל מה שנוגע לכתיבת עבודות, וגם יש להם מאגר מאוד גדול של עבודות לדוגמא.
בהצלחה:)

למעלה