עבודה רוחנית

liranush39

New member
עבודה רוחנית

שמי לירן, והייתי רוצה לבצע עבודה רוחנית עם עצמי- משהו שמתבסס על דמיון מודרך על בסיס יומי. איך לדעתכם אני יכולה לעשות זאת?

ניאו30

New member
עבודה רוחנית זה יכול להיות

הרבה דברים...ודמיון מודרך זו גם אפשרות...אף שבעיניי היא יותר קשורה לעבודה נפשית/רגשית...כפי שאני רואה את המושג "רוחנית",אבל ברור שכל אחד רואה זאת אחרת...אני יכול להציע לך דברים שעזרו לי בעבודה יומיומית,שאני עושה,שיכולים להיות קשורים בצורה מסויימת לעבודה רוחנית עם עצמי...אבל לא בתחום של דמיון מודרך,בו אין לי נסיון...אולי למישהו אחר יש...

ניאו30

New member
ודרך אגב

האם אין סתירה בין "דמיון מודרך" ל"עבודה עצמית"?...לדעתי חשוב לך להבהיר לעצמך-האם את מחפשת טיפול של דמיון מודרך או כללים מנחים שתוכלי ליישם בעצמך...עזרה מבחוץ תמיד יכולה לעזור...השאלה היא תמיד עד כמה אנחנו יכולים ליישמה בעצמנו,כשאנחנו עם עצמנו,באופן יומיומי...וזה לא ממש היה ברור מהודעתך.

מבחינתי דמיון מודרך זה לדמיין את

ההצלחה שלי . אני מדמיינת אותה לפרטי פרטים , ממש מאלף ועד תו . כמעט מידי לילה לפני השינה אני רואה אותה בברור בדמיוני. ולאחרונה יש התקדמות מעשית בתחום .
בוקר טוב.

מדיטציה עובדת על דמיון מודרך

יש ספרים על דמיון מודרך. השאלה שלי אלייך זה למה דווקא דרך דמיון מודרך את רוצה לשנות משהו?

liranush39

New member
היי...-בהמשך :*)))

א. כי עשיתי את זה על עצמי בעבר. זה היה בתקופה שנורא רציתי להדריך אירובי.- הייתה לי הסמכה כבר 3 שנים קודם. וברגע שראיתי תמונה ברורה של עצמי שמאחורי עומדת כיתה ואני מדריכה- באה ההזדמנות המתאימה-ובאמת התחלתי להדריך. אני מאמינה שברגע שאת רואה את ההצלחה שלך ואת הדרך שאת עושה כדי להגיע אליה- היא מגיעה. אני גם בטוחה שיש עוד דרכים- ואשמח ללמוד ולדעת....

שיהיה בהצלחה

אני פשוט מכירה דמיון מוודרך של המדיטציה שעוזר לנו להעמיק בתוך תוכנו, בתת מודע . עוזר לנו להכיר את תכונותינו. אבל מה שאני ראיתי זה היה בקבוצה ולא משהו אישי- פרטני.

היום אני לא יודעת לאמר לך

אבל יש מדריכים של מדיטציה שעושים זאת בקבוצה. אם את ממש מעוניינת אני מוכנה לנסות לבבר זאת .

יעלי03

New member
לירנוש

פשוט לדמיין. לעצום עינים ולדמיין מה שאת רוצה. אם עשית את זה בעבר אז את יודעת איך לעבוד עם הדימיון שלך. לא ברור על מה את רוצה לעבוד ומה מונע ממך לעשות את זה.מה את רוצה להשיג ואיזה עבודה רוחנית את מחפשת?

liranush39

New member
כן...-תרגיל של...

הייתי רוצה תרגילשל דמיון מודרך שבאמצעותו יהיה לי את החשק/תשוקה לקום בבוקר ולקצור הצלחות-בין אם זה לקום על הבוקר ולהתאמן, ולאכול בריא, ולעשות דברים בצורה הכי טובה-שלי שאני יכולה. אם יש לך תרגיל בשבילי-אני אשמח. תודה בכל אופן:*))

תרגיל דמיון להצלחה ביום-יום

אחרי שהתעוררת וציחצחת שיניים, לשבת עם עצמך ולראות איך היית רוצה שהיום שלך ייראה היום. אולי אפילו לרשום לעצמך את הדברים העיקריים שאת רוצה לעשות.לרשום רק דברים שאת באמת רוצה לעשות
ואז לדמיין איך את עושה כל דבר שרשמת היום

למעלה