עבודות לקראת הפתיחה באשקלון

מצב
הנושא נעול.

היום ביקרתי בתחנת אשקלון, ניתן היה להבחין ב מלא אנשי מקצוע שבדקו מערכות, הרכיבו זכוכיות, הרכיבו חלקי תקרה, ניקו ומה לא.. הכל במטרה להלים כמה שיות דברים לקראת הפתיחה מחר. להלן קצת תמונות מאולם התחנה..

המשך תמונות

היום ביקרתי בתחנת אשקלון, ניתן היה להבחין ב מלא אנשי מקצוע שבדקו מערכות, הרכיבו זכוכיות, הרכיבו חלקי תקרה, ניקו ומה לא.. הכל במטרה להלים כמה שיות דברים לקראת הפתיחה מחר. להלן קצת תמונות מאולם התחנה..
המשך תמונות

המשך

המשך

המשך

המשך

vitamin P

New member
אוקיי אז לא היינו באותו זמן../images/Emo6.gif

אוקיי אז לא היינו באותו זמן

כשאני הייתי הפיגומים היו בצד השני של החדר

התחנה מבחוץ..

התחנה מבחוץ..
ניתן לראות את הסבסבות בכניסה שהותקנו לאחרונה, גם הן כתומות כמובן..

vitamin P

New member
גם אני הייתי../images/Emo13.gif אז אני לא אעלה תמ

התחנה מבחוץ..
ניתן לראות את הסבסבות בכניסה שהותקנו לאחרונה, גם הן כתומות כמובן..
גם אני הייתי
אז אני לא אעלה תמ
תמונות כי אתה העלת והן יפות מאוד....תודה רבה כדי לסיים הם חייבים לעבוד את כל השישי שבת יש מצב שהיינו שם באותו זמן?
באיזה שעה היית?

היתי בין שעה 10 ל 11...

גם אני הייתי
אז אני לא אעלה תמ
תמונות כי אתה העלת והן יפות מאוד....תודה רבה כדי לסיים הם חייבים לעבוד את כל השישי שבת יש מצב שהיינו שם באותו זמן?
באיזה שעה היית?
היתי בין שעה 10 ל 11...
אני עוקב אחרי הקמת התחנה ממש מתחילת הבניה, כשעוד בקושי היו יסודות, ועד היום.. הצטברו לי די הרבה תמונות, חלקם מופיעים באתר "חדשות הרכבת".

vitamin P

New member
כן ראיתי../images/Emo51.gif אני הייתי ב13:30

היתי בין שעה 10 ל 11...
אני עוקב אחרי הקמת התחנה ממש מתחילת הבניה, כשעוד בקושי היו יסודות, ועד היום.. הצטברו לי די הרבה תמונות, חלקם מופיעים באתר "חדשות הרכבת".
כן ראיתי
אני הייתי ב13:30

vitamin P

New member
תרשה לי לתרום תמונה לשרשור

ראיתי ששטפו את הרצפה ניקו הכל מאבק ולכלוך והתקינו דברים בתקרה.... מו כן גם עבדו על הרציף אבל יש להם עוד עבודה גם בתוך בניין התחנה
היה היום מלא אובך

fireman

New member
עומר תעלה את התמונות שלך

ראיתי ששטפו את הרצפה ניקו הכל מאבק ולכלוך והתקינו דברים בתקרה.... מו כן גם עבדו על הרציף אבל יש להם עוד עבודה גם בתוך בניין התחנה
היה היום מלא אובך
עומר תעלה את התמונות שלך
אני אפתח גלריה חדשה "רגע לפני שפותחים" שתוקדש לתחנות רכבת לפני הפתיחה ואני מקווה שתוכלו להעלות לשם את התמונות של ימי ההקמה האחרונים.

vitamin P

New member
אבל אלה בדיוק בדיוק בדיוק אותן תמונ

עומר תעלה את התמונות שלך
אני אפתח גלריה חדשה "רגע לפני שפותחים" שתוקדש לתחנות רכבת לפני הפתיחה ואני מקווה שתוכלו להעלות לשם את התמונות של ימי ההקמה האחרונים.
אבל אלה בדיוק בדיוק בדיוק אותן תמונ
תמונות, לרגע חשבתי שמדובר בתמונות שלי
צולמו מאותן זוויות הכל חח

fireman

New member
../images/Emo41.gifנוספו 2 גלריות חדשות../images/Emo41.gif

עומר תעלה את התמונות שלך
נוספו 2 גלריות חדשות

רגע לפני הפתיחה - אשקלון רגע לפני הפתיחה - ירושלים הגלריות יוקדשו לתמונות מימי ההכנות האחרונות לקראת פתיחת התחנות אם יש לכם תמונות אני אשמח אם תעלו אותן.... זכרו, בגלריה יש אפשרות להעלות תמונות בגודל של עד חצי מגה. אודה לכם אם תעלו תמונות באיכות גבוהה יותר מאלו שמועלות בפורום. שמרו על גודל סביר של עד 1024\768 אך באיכות גבוהה.

vitamin P

New member
זה צריך להיות ממש רגע לפני?

נוספו 2 גלריות חדשות

רגע לפני הפתיחה - אשקלון רגע לפני הפתיחה - ירושלים הגלריות יוקדשו לתמונות מימי ההכנות האחרונות לקראת פתיחת התחנות אם יש לכם תמונות אני אשמח אם תעלו אותן.... זכרו, בגלריה יש אפשרות להעלות תמונות בגודל של עד חצי מגה. אודה לכם אם תעלו תמונות באיכות גבוהה יותר מאלו שמועלות בפורום. שמרו על גודל סביר של עד 1024\768 אך באיכות גבוהה.
יש לי תמונות של הרציפים מרחוק מצד צפון ומצד דרום לדעתי הן מעניינות הן מלפני שבועיים שלושה בערך והעלתי אותן לפורום אני מחכה לפתיחה של סוקולוב בספטמבר... השבוע אלך לשם שוב וכלל שנתקרב לפתיחה אלך לשם יותר(עד הגיוס)

קבל תמונה מסוקולוב שצולמה היום

יש לי תמונות של הרציפים מרחוק מצד צפון ומצד דרום לדעתי הן מעניינות הן מלפני שבועיים שלושה בערך והעלתי אותן לפורום אני מחכה לפתיחה של סוקולוב בספטמבר... השבוע אלך לשם שוב וכלל שנתקרב לפתיחה אלך לשם יותר(עד הגיוס)
נראה שהעבודות בתחנה עצמה די הוקפאו.. לא שנשאר הרבה עבודה, בעיקר להתאים את גובה תוואי המסילה לגובה הרציף, ו עוד השלמות למינהן.. ו נשאר להעתיק את הכביש אל מתחת לגשרים שנבנו בכניסה לתחנה, נראה שתהיה שם קצת בעיה עם השיפוע של הכביש..

vitamin P

New member
אתה בכל הארץ אתה אהה?../images/Emo6.gif חח

נראה שהעבודות בתחנה עצמה די הוקפאו.. לא שנשאר הרבה עבודה, בעיקר להתאים את גובה תוואי המסילה לגובה הרציף, ו עוד השלמות למינהן.. ו נשאר להעתיק את הכביש אל מתחת לגשרים שנבנו בכניסה לתחנה, נראה שתהיה שם קצת בעיה עם השיפוע של הכביש..
אתה בכל הארץ אתה אהה?
חח
תודה
באיזה שעה הייתה פה? בוקר אור צהריים? את הציפוי השחור על הבטון עוד לא ראיתי וכן התחנה כבר הרבה זמן ככה היא ממש מוכנה רק להתקין את הדברים הקטנים והשוליים אני הקטע הבעייתי הוא התוואי שקצת נרדמו איתו אבל לאחרונה רואים התקדמות, אצלם בקרוב.... תוואי המסילה לגובה הרציף: כלומר מסילה גבוהה מידי? זה באמת נראה ככה מאוד מוזר מעניין מה יקרה עם זה בסוף אני מקווה שימצאו פתרון מתאים אחרת...

קבלו עוד כמה תמונות..

קבלו עוד כמה תמונות..
שימו לב לגובה הרציף- לפחות 2 וחצי מטרים! לקראת סיום עבודות התשתית, יוסדר גובה המסילה ביחס לגובה הרציף..

לגשרים האלו התכוונתי מקודם..

לגשרים האלו התכוונתי מקודם..

מצב
הנושא נעול.
למעלה