עבודת מחקר בנושא לידה

metal

New member
עבודת מחקר בנושא לידה

לכל ההורים החדשים ..מזל טוב (זה הכי חשוב)!!!!! שמי מיטל ואני תלמידת תיכון בת 17 . אני לומדת במגמת עיצוב המוצר וגרפיקה. במסגרת לימודי ניתבקשתיי להכין פרויקט בגרות ובחרתי בנושא של : הריון ולידה. בעבודה עליי לענות על כל ההיבטים בהורות. חשבתי על זה ששום ספר לא יוכל ממש להמחיש לי כמו הורים חדשים אמיתיים. אני אודה לכם מאד אם תמצאו לנכון לעזור לי בכתיבת עבודתי.ולכתוב לי במספר שורות על : *תהליך הלידה. (כאבים , תופעות לואי, התרגשויות וכו) *לאמא- איזה ציוד הבאת איתך מהבית (בגדים , תכשירי טיפוח וכו`) התשובות שלכן תעזורנה לי מאוד להגיע לתשובה לעבודת המחקר שלי שעוסקת בפיתוח ערכה ליולדת לפני הגעתה לבהח`` אז תודה רבה והמון מזל טוב :)

עבודת מחקר בנושא לידה

מיטל שלום, נחמד לראות שנערה צעירה כמוך בחרה לעשות עבודה בנושא. בנוגע לבקשה שלך - קשה מאוד לכתוב רק כמה שורות על התחומים שהכי הכי מעסיקים אותנו - לידה ואימהות אבל יש לי רעיון בשבילך. אני כותבת בתפוז גם תור אישי על חוויות ההריון והלידה שעברתי ובין היתר תוכלי למצוא שם תור בנושא - הציוד לביה``ח - כולל רשימות מפורטות מאוד שאני בטוחה שיעזרו לך מאוד! את יכולה להיכנס ל``אמא בפעם הראשונה`` דרך עמוד השער של תפוז בערוץ המשפחה. אם תרצי עוד פרטים לאחר שתקראי גם את הכתבות המצורפות בלינק לתורים, כתבי לי ואשמח לעזור. שלך, מיכל הרמתי.

למעלה