עבור אלן האחד והיחידה - אני צריכה לשנע מחולון

סיוולה

New member
עבור אלן האחד והיחידה - אני צריכה לשנע מחולון

לאזור הצפון חבילת בגדים עבור הילדים. האם מישהו יכול לעזור ולעשות מצווה חשובה זו? צרו עימי קשר בהקדם. בתודה מראש ורד

ורד , מחר אני בנס ציונה בערב

אם יש לך שינוע לנס ציונה אשמח לסייע ואלן תצטרך להגיע אלי. אפשרות שניה, אני במפגש ביום ראשון ושוב,ממני אליה-תצטרך להגיע אלי.

סיוולה

New member
מצוין לגבי יום ראשון. תגידי איפה ומתי ואני

אשמח להעביר אליך. בהקשר לזה ש"אלן" תגיע אליך, זה בסדר, היא הציעה, פשוט לא ראיתי את שמך ולא ידעתי אם תוכלי. אז רק בואי נתאם איך ואיפה ליום ראשון - תודה מכל הלב. ורד

אני אהיה פה :

הסבר הגעה: רחוב בר אילן דניאל 67 בבת ים למגיעים מכיוון צפון יש לנסוע באיילון דרום לכיוון בת ים חולון על הנתיב השמאלי. לעבור את מחלף וולפסון ישר. לקחת ימינה במחלף יוספטל לבת ים. ברמזור 5 לפנות ימינה לרחוב בר אילן דניאל. לחנות במס' 67 ובצד ימין של בניין מס' 67 ישנה סימטה עם שלט ענק של בית כנסת, צמוד לבית הכנסת נמצא הבית של מאיר.

סיוולה

New member
מימי. מעולה. אני אהיה ביום שני ב- 20.00

ברח' בר אילן דניאל. תודה ואמסור לאלן שתהיה בקשר איתך. תודה מכל הלב ורד

סיוולה

New member
מימי יקרה, משיחה שניהלתי עם אלן יהיה לה קשה

להגיע אליך, האם תוכלי אולי לקבוע בנקודה שתהיה נוחנ גם לך וגם קל? חבילות הבגדים די גדולות ונראה לי שיהיה גם קשה לאלן לסחוב באוטובוסים כי היא צריכה גם להתנייע עם התינוק אליך, ומסירת הבגדים ליעדם - יעזור מאוד ויקל על אלן. תודה רבה וחג שמח, ורד

הפיתרון האפשרי היחידי שנראה לי :

אבל זה יהיה רק אחרי ה 14/10 כשאני מתחילה סמסטר. לומדות איתי שתי נשים מעירה של אלן וייתכן שאחותי שגם גרה באותה עיר תגיע אלינו לקראת סוף השבוע וזה לא בטוח. גם אני לא ניידת ,אבל אם היא יכולה לחכות עד אמצע אוקטובר-מבחינתי אין בעיה.

סיוולה

New member
היא אמרה שהיא תגיע אליך עם מונית שירות

האם תוכלי לשלוח אליי במסר את מס' הטלפון שלך כדי שתהיו בקשר (לה אין כרגע חיבור לאינטרנט). ברגע שהחבילה תהיה אצלך ותיצרו קשר ביניכם היא תבוא לקחת. תודה רבה, חג שמח ובשורות טובות ורד

למעלה