עברה שנה

עברה שנה

קודם שוב אחזור ואומר חג שמח קמתי הבוקר עם הרגשה לשתף (ואולי גם ממקום לפרוק)=עברה בדיוק שנה מאז הכל התחיל זה התחיל קצת לפני פסח שבעלי החל להתנהג מוזר וכשהגיעו להם הנקיונות זה החל להחמיר בערב החג פסח אשתקד זה ממש נכנס לתודעה שמשהו לא תקין עברנו חג קשה מאודומאז חיינו התהפכו לקח כחודש וחצי עד שהבנו שאין ברירה אלא לאשפזו עד האשפוז עברנו דברים קשים שאפילו אין בי את הכוח לחזור ולשחזר אותם גם אחרי האשפוזים(שניים בחודש וחצי) הייתה תקופה קשה עבר ממצב פסיכוטי לדיפרסי בסוף הוגדר כסכיזופרני = עברתי תקופה קשה נפשית להתמודד עם המחלה עם העובדה שבעלי האיש הטוב והמקסים חלה במחלה הנוראית הזאת תקופה ארוכה היו עליות וירידות וזה הביא אותי לרגעי קריסה לא מעטים ולפעמים אף לעזוב הכל ולהמשיך לבד עם הילדה אך בסוף החלטתי שלא כי אני אוהבת מאוד והוא באמת שמשתדל ולוקח את הכדורים ואפילו גם עובד מעל לחצי שנה היום תודה לאל הוא במצב הרבה יותר טוב והלוואי וכך ימשיך מקווה שהחג הזה יהיה תיקון לשנה הקודמת ונעלה על דרך המלך
מקווה שאצל כולכן יהיה חג שמח ונעים וישאיר רק טעם טוב ויזכיר שלמרות הכל אלו אהובנו ושאפשר להתמודד עם הכל --אהבה היא חזקה ויש לה כוח לחולל נפלאות-- אל תשכחו זאת מוסרת
לכולן חג שמח

זריחה 2

New member
אושר יקרה, שימחת מאד בהודעתך

אני אישית הייתי כמה פעמים במקום האופטימי הזה,סברתי כי היתה טעות באיבחון,חשבתי שאולי קרה לנו נס...... למרבה הצער היו כל מיני "טריגרים" שגרמו למחלה להתפרץ שנית, ... טוב שבעלך ממשיך לקחת את הכדורים,אני בטוחה שהסכמת קבלת הטיפול התרופתי שלו היא אחת הסיבות למצבו, מלבד זאת,הקרדיט היא גם שלך,מכתיבתך, את רעיה נפלאה,לוחמת איתו,ועם כל הקריסות והמשברים..אוהבת אותו. באהבה החזקה הזאת,את תורמת המון לבריאותו. חג שמח יקירה,ושהאושר הזה ימשך לעולם...

למעלה