עברית ב-#C?

שגיא24

New member
עברית ב-#C?

ניסיתי אצלי ולא ראיתי עברית, רק ג'יבריש. למרות שמצאתי בספר הסבר שלא צריכה להיות שום בעיה. מה פספסתי?
string s="שגיא" Console.Out.WriteLine("Hello {0} !!!". s);​

gilad g

New member
המממ

הבעיה כנראה נובעת לא מ-#C עצמו, אלא מה-console של XP/2000 שיש לו בעיה עם הצגת העברית. מצאתי משהו שאמור לפתור את זה פה (מתוך פורום תמיכה טכנית). בהצלחה

שגיא24

New member
ניסיתי אבל לא עזר

גם לדעתי זה קשור למערכת הפעלה. אצלי זה win 2000 pro בגרסה אנגלית עם תמיכה בעברית.... מוזר.

gilad g

New member
איזו תוכנה מהרשימה ניסית../images/Emo35.gif

האם אתה מנסה במסך מלא או בחלון

yuval k

New member
בוא נבדוק משהו אחר:

לך לקונטרול פאנל, Regional Options, בטאב General למטה, יש כפתור Set Default של ה-Locale של המערכת. אני חושב ששלך מוגדר נכון, אבל ליתר ביטחון, בדוק אם זה Hebrew...

שגיא24

New member
בקשר לעברית ב-#C

מוזר, אני מנסה כבר כמה פעמים להגיב לתגובות להודעה שלי למטה בפורום, על עברית ב-#C, אבל משום מה לאחר שיגור תגובה ההודעה איננה. נראה לי זה איזשהו באג שקשור להודעה הראשונה של הפורום בעמוד הראשון. מוזר ביותר. תנסו אתם, כי אני לא הצלחתי לשרשר שם תגובה. מוזר ומענין. בכל אופן, מה שרציתי להגיב: העברית מוגדרת כנדרש במחשב כשפת ברירת מחדל. גם ניסיתי להריץ את כל התוכניות, בדאבל קליק פשוט, זה מריץ משהו בחלון דוס שנסגר אחרי כמה שניות. ניסיתי את כולן, לא עזר. אני מבצע הרצה דרך Visual Studio .NET .

שגיא24

New member
עדכון מלפני דקה:

עשיתי שוב הרצה לתוכנית פשוטה היום, אז כנראה שהתוכנות ההן עזרו, לא יודע איך בדיוק אבל כן רואים עכשיו עברית. כנראה שהיה צורך לאתחל את המחשב אמש, מה שלא עשיתי לאחר הפעלת הקבצים, כדי שזה ישפיע במשהו. הבעיה היחידה שנותרה היא שרואים עברית הפוכה. כל מילה האותיות הפוכות. שגיא מופיע כ"איגש" וכו'. את זה גם ניתן לפתור בנסיבות הקיימות?

gilad g

New member
../images/Emo4.gif

לצערי, גם אצלי זה ככה... כרגע, אני לא רואה פתרון הנראה לעין...

שגיא24

New member
זה מזכיר לי ימים עברו

שאם רציתי שאתר יתאים גם לנטסקייפ, מישהו זוכר שיש עוד דפדפן כזה? , אז היה צריך להשתמש בתוכנה שהופכת את העברית וכו'. כזה בלגן ועצבים זה היה מביא רק לעשות את זה. היום אני כבר לא יודע אם אתרים מוכנים להשקיע אנרגיה עם נטסקייפ, רק בשביל העברית. אני טועה?

yuval k

New member
בהחלט לא...

אבל אפשר לכתוב פונקציה קטנה, שפשוט תעביר את כל הסטרינגים דרכה לפני שאתה שולח אותם להצגה ב-Console.

gilad g

New member
בעצם

אתה תמיד יכול לכתוב קלאס שהופך עברית ויזואלית ללוגית (או שזה לוגית לויזואלית
). רמז: אתה יכול להשתמש במחלקה System.Text.Encoding, ולתת לו קודפייג' של עברית לוגית, ואז להמיר אותו לקודפייג' של עברית ויזואלית. הקודפייג'ים - ויזואלית-28595 לוגית-38595

שגיא24

New member
האם זה אפשרי ב-ASP רגיל?

שואל בשביל חבר טוב, לא כל כך ידעתי מה לענות לו. מצרף לינק ליישום קטן שמשנה גודל של תמונות בקלות. זה ב-ASP.NET והשאלה היא האם זה אפשרי לביצוע גם ב-ASP רגיל. למשל, אני לא מכיר ב-ASP איזה משהו מהסוג שמוגדר במחלקות System.Drawing.Image לא יצא לי לעבוד עם חלקי גרפיקה ב-ASP.

למעלה