עברית ב-LG G4

גיל כהן1

New member
עברית ב-LG G4

שלום לכולם,
אני שוקל להחליף את הנקסוס 5 שלי (המאכזב) ב-LG G4.

הנחתי כמובן מאליו שיש לו עברית מלאה, אבל ראיתי ש"מוכרים" בנפרד דבר שנקרא "FOTA עברית מובנת ועידכוני תוכנה אוטומטיים" (אגב, במחיר של כ-50 שקלים).
מדוע מוכרים עברית בנפרד? איך זה יתכן? פספסתי משהו?

תודה מראש לעוזרים :)

alona44u

New member
מצטרף לשאלה ועוד שאלה לגבי העברית והאחריות של יבואן לא רישמי

היי לכולם,
אני מעוניין לקנות את G4 כנראה מיבואן לא רישמי שהבנתי שהדגם הוא H815 כי המחיר מאוד מפתה סביבות 2630 ש"ח (הפרש של 700 ש"ח מיבואן רישמי) ויש לי 2 שאלות לגבי העברית והאחריות :
1) דיברתי היום למשל עם חנויות וי מובייל ודים פון שמהם כנראה אקנה ושניהם אמרו לי שיש עברית בטלפון אך היא לא מובנת ובכל עדכון גרסה העברית תמחק,
ובחנות אחרת מישהו אמר לי שהם כנראה מתקינים לך איזה אפליקציה לעברית או משהו כזה.
רציתי לשאול אם מישהי יודע מה זה או שיש לו מכשיר כזה , האם זה עברית לכל דבר ועברית מלאה בדיוק כמו במכשירים של רונלייט או שיש הבדל ובעיה בהודעות או שמשהו במכשיר?
והאם מבחינת התוכנה זה אותם אפליקציות ומבנה כמו במכשירים של רונלייט?
2) לגבי אחריות הם נותנים רק שנה להבדיל משנתיים שרונלייט נותנים, השאלה נראה לכם שאם יצאו עדכוני גרסה חדשים ואני יעשה אותם האחריות תתבטל?
בקיצור המחיר מאוד מפתה הייתם הולכים על זה?
תודה

כן

בולשיט כל היבוטן רשמי. גם כהה האחריות שלהן לא מכסה כלום. רק תשים לב שמדובר בחנות עם תגובות טובות. לגבי העברית , רק שחזור הגדרות יצרן יכול לגרום למחיקת העברית.

alona44u

New member
לכן אני מעדיף מיבואן לא רישמי בגלל שיש פער כזה גדול במחיר אך

אני חושש מזה שאני אקבל מכשיר ללא עברית מלאה וגם חושש מהאחריות שנותנות החנויות בפרטיות.
ביררתי בזאפ וראיתי 2 חנויות עם ביקורות טובות שהם דים פון , וי מובייל בת"א.
שניהם אמרו לי שהעברית תמחק לי בעדכון גרסה היתכן? מה האינטרס שלהם אם אתה אומר שהעברית תמחק לי רק בשחזור הגדרות יצרן?

גיל כהן1

New member
הסוללה בעיקר

בשבועות האחרונים היא נגמרת במהירות האור, החלפת הסוללה לא עזרה. תיקון עולה כסף ונראה שכבר עדיף לקנות חדש. המצלמה (בעיקר המשנית) מאכזבת, לפעמים בכלל לא עובדת ומחייבת ריסטארט...

אנטי 1

New member
אני עם הנקסוס 5 כבר מס' חודשים , הסוללה

אצלי, גם לא מרשימה אבל שורדת בסדר , לא שונה
מאף מכשיר אחר עם מסך גדול, המכשיר
היחיד שיכול לשרוד יום מלא ואף יותר ללא הטענה
זה ה LG-G2 , יש לו סוללה מדהימה, לא מבין למה
לא ייצרו עוד מכשירים עם סוללה כזו.

יכול להיות שהיה לך איזה יישום זולל סוללה
שגרם לתופעה?

גיל כהן1

New member
יכול להיות בהחלט

אבל גם פירמוט המכשיר לא כל כך עזר.
ואיך אפשר לדעת איזה ישום הוא הבעייתי?
כבר עשיתי הרבה בדיקות...

אנטי 1

New member
יש לי את ה- DU Battery Saver, אני רץ עם האפליקצייה

הזו כבר הזו עוד מה-LG הראשון שהיה לי, עושה את העבודה ושומרת על
הסוללה, היום נוספה לה תכונה של שמירה על טמ' המכשיר, ברגע שהמכשיר
מתחמם האפליקציה מתריאה ותה יכול לסגור את היישומים הגורמים לחימום הזה.

מומלץ לקנות בחנויות כמו

רמי לוי, בסט מובייל, אייבורי וכו'.
חנויות אלו מוכרות ביבוא לא רשמי ובמחיר זול (מעט יותר יקר מחנויות פרטיות). אבל.. חנויות אלו מוכרות דרך יבואנים מקבילים מוכרים יותר עם אחריות בפריסה ארצית ומעבדות מקצועיות.
למשל, רמי לוי מוכר את המכשיר ב 3000 ש"ח עם אחריות של חברת פלאפון.

גק לוי

Active member
תשובה.

אין טעם לקנות כיום LG G4 ללא רום ואחריות של היבואן.
מכיוון שמדובר במכשיר חדש עם מחלות ילדות שאמורות להיפתר ע"י עדכון תוכנה של היצרן.
המכשירים הנמכרים כיום בשוק חדשים לא דרך היבואן הרשמי, לא מאפשרים עדכוני גרסה מפני שזה מוחק את העברית שאיננה מקורית.

אם מתעקשים לרכוש לא דרך היבואן, כדי להמתין שיפתרו כל הבאגים שלו, ורק אז יהיה אפשרי לרכוש את המכשיר ללא רום ואחריות של היבואן הרשמי.

alona44u

New member
לגבי תשובת ג'ק היבואן המקביל רילטיים אמר לי שהעברית מובנית

במכשיר יתכן? או שכל עדכון הוא ימחק?

למעלה