עברית ב- visual c++ 6.0

lirazoo

New member
עברית ב- visual c++ 6.0

האם אפשר לכתוב בעברית ב- VISUAL C++ 6.0 ? כרגע אני מקבל רק "????? ? ?? ? ????? "

yokat

New member
תחפש...

תחפש בגוגל את מילות המפתח VISUAL C ו "עיברית" או בכל אתר אחר שאתה מכיר. מה שאתה מחפש הוא קובץ EXE, אתה צריך להתקין את הקובץ, לרסט את המחשב ואז לפתוח פרוייקט חדש VISUAL C. אם התקנת נכון אז יופיע לך באפשרויות שפה האפשרות להשתמש בעיברית. אפשרויות שפה נמצא בשלב הראשון או השני של פתיחת פרוייקט חדש באמצעות הMFC. אתה צריך לראות תיבת גלילה שבה כתוב US ENGLISH או משהו דומה.. אתה פשוט צריך לשנות את השפה לעיברית (יופיע בסוף הגלילה) אם אתה מוצא את הקובץ שדברתי עליו תסים פה קישור, כי אני לא זוכר מאיפה הורדתי את הקובץ, ואני רוצה להוריד אותו שוב.

NewSchool1989

New member
נראה לי

נראה לי שלא כי גם אני מנסה זמן רב למצוא פתרון לבעיה זו אני מרווה שיוציאו גרסה חדשה של VISUAl BASIC בעברית

VinceCarter

New member
אני מנחש שהביעה היא

במחשב שלכם לא בתוכנה, אתם צריכים לקבוע דרך CONTROL PANEL לקבוע שפה כשפת אם של WINDOWS, ואז זה יעבוד...

lirazoo

New member
מצאתי

http://www.chilkatsoft.com/ChilkatCharset.asp unlockcode 2264018D85A3140 זה בטרייל ל-30 יום והקוד פה

lirazoo

New member
כנראה ששמחתי מוקדם מידי

הקובץ הזה לא עוזר... אני עדיין צריך עזרה במציאת העדכון שיאפשר להציג את העברית בהפעלת של תוכנות שנבנו ב- visual 6.0

למעלה