עברי לידר ועומר אדם?

®NuLy®

New member
עברי לידר ועומר אדם?

השבוע יצאו TYP - ההרכב האלקטרוני של ג'וני גולדשטיין ועברי לידר הוציא השבוע לאוויר העולם את השיר "משוגע" עם עומר אדם

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RnXLdHlm5Wg

שיתוף פעולה שיכול להשמע תמוהה מצד אחד - כי מה לעברי לידר ועומר אדם?
או שיתוף פעולה שמנסה לפתוח יותר את הראש, להראות אולי משהו שפחות נראה כאן בעבר - פופ, אלקטרוני, מזרחית?

מה דעתכם על השיר? על שיתוף הפעולה - מוצלח? כישלון? סתם גימיק?

MyLennon

New member
זה ... לא נשמע כל כך טוב

כי זה יותר מדי מזרחיות ופחות מדי מוזיקה אלקטרונית ......

חוץ מזה כמי שאוהב את עברי מה לי ולעומר אדם ??? למרות שניסיתי להיות פתוח ואובייקטיבי כמה שאפשר זה לא בשבילי ....

®NuLy®

New member
שמוליק!

הרבה זמן שלא שמענו ממך, כיף לראות אותך כאן שוב בפורום.

אני נאלצת להסכים איתך לגבי השיר. את תגובתי המלאה אכתוב לקראת הערב כשאגיע הבייתה

®NuLy®

New member
מאכזב

עברי מאוד איכזב אותי.

עזבו כרגע את השיר, ואני מתנצלת מראש אם אני פוגעת במישהו, אבל עומר אדם מבחינתי הוא שפל המדרגה. אני לא חושבת שהוא זמר, ושהוא שר יפה.
אני לא מתחברת לז'אנר אבל כן יכולה להסכים על זה שלאייל גולן יש קול יפה, ישי לוי זמר אדיר, משה פרץ, שרית חדד ורבים אחרים - אבל עומר אדם ל-א י-ו-ד-ע ל-ש-י-ר. מאוד איכזב אותי לשמוע שעברי לידר שיתף פעולה דווקא איתו.

והשיר? ניסיתי פעמיים לשמוע אותו ואז סגרתי אחרי 10 שנוות בערך. בפעם השלישית הצלחתי לשמוע עד הסוף ונחשוב מה - ממש לא אהבתי.

ראיתי שהוא גם מארח אותו באחת מהופעות TYP הקרובות. אני מאוד שמחה שלא קניתי כרטיסים. מעניין איך הקהל של עברי יגיב לעניין בהופעה.

MyLennon

New member
כנראה ש... עברי צריך יותר קהל

ו.... עומר אדם, עם כל מה שכתבת כאן עליו שהוא לא יודע לשיר ואני מסכים איתך, פשוט מספק את הסחורה ומוכר ולכן עברי ניגרר אחריו ו..... באמת חבל שזה המצב

®NuLy®

New member
לא חושבת שעדיין זה עונה על המטרה

אני מעריצה מאוד גדולה של עברי מגיל 15-16 בערך. יש לי את כל האלבומים שלו והייתי בכל כך הרבה הופעות שלו, אני חושבת שבשנה אני הולכת לפחות להופעה שתיים.

אם ימשיך בכיוון הזה כנראה שיאבד את הערכתי.

MyLennon

New member
הבעיה "קצת"עם עברי שהוא אוהב לחדש ולשנות

במיוחד בזמן האחרון ולא תמיד זה טוב או יוצא בסדר .... גם ה-TYP זה היה שינוי גדול
בקונספט שלו וכנראה שזה לא הספיק לו !!! כל ההיסטוריה שתיארת כאן (שגם אני שותף לה) של אלבומים
והופעות כבודה במקומה מונח ואף אחד לא ייקח את זה ממני ... זה ברמה האישית ביני ובין עברי אבל מה יהיה הלאה ? אם השינויים ? וההתפתחות ? יילך לכיוון מזרחי ? קשה להאמין ....
אצל הביטלס למשל כל שינוי זה היה ניפלא להתפתחות שלהם אבל עברי מתקשה בלשנות סגנונות חדשות לבקרים וגם ה"ההצלחה" של TYP באירופה זה לדעתי רק אחיזת עיניים

®NuLy®

New member
בנתיים עברי מאוד מפריד בינו ובין TYP

יש הופעות של עברי, ויש הופעות של TYP.

מלבד ההופעה של 15 שנה ל"מלטף ומשקר" שהוא שיתף שם לשלושה שירים את ג'וני, הכל מאוד מופרד. וככה אתה יכול לקבל את עברי הישן ואת עברי מ-TYP.
השאלה היא כמו שאתה אומר - מה היא יהיה הלאה...

ומה זאת אומרת אחיזת עיניים?
אתה חושב שההרכב לא כזה מצליח כמו שמתואר בתקשורת?

למעלה