עברתי שיעור ב- Thai Foot Massge

yoelnd

New member
עברתי שיעור ב- Thai Foot Massge

היי עברתי הדרכה מזורזת אצל נימרוד, היה מ ד ה י ם !!! איש חביב ונעים. קיבל אותנו בסבר פנים יפות בקליניקה שלו. הסביר את כל התנועות ועבר עליהם כמה וכמה פעמים, הדגים ושוב הסביר. היה ממש כייף להגיע עד מודיען - טיול קצר ביום כאילו חורפי וחמימי...... ממליץ מאוד בחום!!!

ub8

New member
foot massage

עושה לי גם חשק ללמוד. הרפלקסולוגיה שלי כוללת הרבה אלמנטים 'אורטופדיים' כך שנראה לי שזה יכול מאד להעשיר אותי. מה לעשות שאני גר בצפון

0 אור 0

New member
אלפונס מעביר מדי פעם סדנה מרוכזת בסופ"ש

ועכשיו הוא גר במרכז הארץ, אז יותר קרוב אליך ובאמת כיף ונחמד ללמוד את זה גם אם אתה לא מציע את זה כעיסוי שלם, זה נותן לך כלים לשימוש בכל עיסוי אחר

לכל המטפלים כאן..

אם תתארגן קבוצה של ארבעה/שישה מטפלים המעוניינים ללמוד אשמח לתאם יום חוויתי ומרוכז וללמד אתכם .אפשרי באחת השבתות הקרובות ,אפשר לשלב ארוחת צהריים .אפשרי גם בטבע או בקליניקה גדולה כאן במודיעין.הלימוד ילווה בחוברת עם איורים,שתלווה אתכם גם הלאה. באהבה נמרוד

0 אור 0

New member
אתה מדבר על מפגש פורום בחינם או על סדנה

בתשלום? בד"כ במפגשי הפורום (שלאחרונה עשינו אותם משותפים ל3 הפורומים של רפואה משלימה) אחד מהמשתתפים העביר מהידע שלו, וזה היה פורמט מאד מוצלח של העניין. אם מדובר על פורמט כזה, אנחנו נשמח להגיע, נביא כמובן כיבוד על פי המסורת המפגשית, וגם נתרום מהידע שלנו ואז גם כדאי לארגן על דפי הפורומים הרלבנטיים

drorsh777

New member
אפשר גם לקבל גם מסר....

נחמד לדעת שאתה ממודיעין - גם אני

למעלה