עגבניות

חולמת4000

Active member
חלמתי שאני אוכלת עגבניות שרי אחרי ששטפו אותם . הטעם ממש מר ובא לי להקיא אבל אני אוכלת בכל זאת . אשמח לפתרון החלום. רקע חדש אין .

אלישבע777

Well-known member
שלום חולמת להלן פרושי לחלום על עגבניות מרות

הפרוש שלי לחלום על העגבניות המרות

החלום נפתח באופן שגרתי על פעולה שגרתית- אכילת עגבניות שטופות. עד כאן הכל בסדר. עגבנייה היא ירק נפלא ובריא. את שוטפת אותן כמובן כי זה חשוב מאוד לבריאות. העגבנייה היא אולי סמל לתוספי התזונה שלך, אולי היא תעזור לך להתגבר על המחלות הנסתרות שלך שאין להם מרפא עד היום. השטיפה מציינת גם ניקיון לא רק ניקיון של המזון ( זה ברור כמובן) אלא גם ניקיון של הנפש. גם אם הן נראות נקיות, הן אינן נקיות. את לא תאכלי ללא שטיפה. גם את צריכה שטיפה לנפש ובעיקר ללב. העגבניות האדומות יכולות לסמל את הלב, מבחינת הרגשות, המחשבות, הבריאות. הלב האמיתי והלב הסמלי (שכיום יודעים שהוא אינו משכן הרגש, אלא משאבת דם, אבל באופן סמלי – הוא נחשב לכזה. בתנך יש איסור אכילת דם, כי הדם הוא הנפש).

עד כאן הפרוש הוא מאוד סמלי וברור, אבל העניינים מתגלים כמסובכים הרבה יותר כבר במשפט הבא ואחרון של חלומך הקצרצר! במקום ליהנות מן העגבניות הנקיות, הטובות לגוף ולנפש – הן מרות ואת רוצה להקיא אותן ואת אוכלת אותן בכוח!

מה קרה כאן? תרופת המרפא שלך לגוף ולנפש – מרה ומגעילה. איך זה יתכן? יש כאן כמה פרושים תבחרי אחד או יותר או אף אחד:

א. שום תוסף תזונה או תרופה של ממש, אינו עוזר ואולי אפילו מאכזב ואת עדיין לא מרוצה ולכן את רוצה לזרוק אותם מקרבך אבל... את לא עושה זאת, אולי משום שאין לך ברירה. עליך לקחת את התרופות כי אין לך משהו אוחר במקומן. כדי להראות לעצמך שאת מטפלת בעצמך ואינך מזניחה.

ב. העגבניה, המרה היא סמל לנישואין שלך ולקשר עם בעלך. נישואין זה ארוע מרגש ומלא תקוות. אעפ"י שלא אהבת אותו היו לך תקוות. בהמשך ( היום), בא לך להקיא מנישואין הללו. את כופה על עצמך, לא הקיא כי אין לך ברירה. את בולעת את העגבניות המסמלות את היחס של בעלך, חמיך וחמותך אלייך. לא תרופה, אלא יחס מרעיל, דברי ביקורת קשים, האשמות, נאצות.

ג. עגבניה משורש ע.ג.ב - שורש של אהבה אבל בקונוטציה מינית, (קצת אפילו נמוכה, אולי קצת בוטה). את היית רוצה להיות בחיק הידיד המיתולוגי שאותו את רוצה לאכול ( באופן נקי כלומר – כשר, ללא תחושת חטא) להירפא מכל תחלואייך וגם לשכב איתו וליהנות סוף סוף מן הפרי האסור. אבל את יודעת שזה אסור ולא משנה אם תשטפי אותו, הוא עדיין בלתי ניתן לאכילה. אין על כך חותמת כשרות, ועדיין את נתונה לכבלי נישואין ומשפחה!! ואם תעשי את זה זה – תרצי להקיא ואפילו לא תרשי לעצמך לעשות זאת. את הנעשה – אי אפשר להשיב! את תבלעי את הבגידה הזאת ותסתירי אותה, אבל היא תהיה מאוד מרה לבליעה! המעשה הזה יגרום לך מחלה או מצב עוד יותר קשה ממה שיש עכשו.

כתבי לי חוות דעת על כל פרוש. מה התאים ומה לא.

חולמת4000

Active member
תודה על הפתרון .
פתרון א נכון בהחלט מתחברת , שום דבר לא עוזר אבל ממשיכה . למרות שלאחרונה יש שיפור . אולי בגלל ששותה פחות . מי יודע .
פתרון ב גם נשמע נכון , בולעת את הרעל כמו שאומרים .
פתרון ג פחות מתאים , לא מתכוונת אם אין התחייבות מצידו לכן מחכה להצעה אמיתית .
בכל מקרה שום דבר לא טעים לי והכול מר אבל עדיין אוכלת .

אלישבע777

Well-known member
תודה על הפתרון .
פתרון א נכון בהחלט מתחברת , שום דבר לא עוזר אבל ממשיכה . למרות שלאחרונה יש שיפור . אולי בגלל ששותה פחות . מי יודע .
פתרון ב גם נשמע נכון , בולעת את הרעל כמו שאומרים .
פתרון ג פחות מתאים , לא מתכוונת אם אין התחייבות מצידו לכן מחכה להצעה אמיתית .
בכל מקרה שום דבר לא טעים לי והכול מר אבל עדיין אוכלת .
תודה על התגובות!
לגבי פרוש ג'- שימי לב שאין לזה קשר למה שאת היית רוצה במציאות ( הצעת נישואין או חברות מהידיד), אלא מה את רוצה בליבך שיקרה או הלוואי שהיה קורה אז, לפני הנישואין הכושלים שהיו כמעט באילוץ. נורא רצית לאכול מהפרי האסור בעבר, אבל לא הרשית לעצמך, גם היום את נוהגת אותו דבר במציאות. החלום אינו משקף מציאות של ממש אלא מציאות מדומה- פנטזיה. מה היה קורה אילו היית מממשת את הפנטזיה אז או עכשו. החלום משקף מלוי משאלה כמוסה שאת אינך מעזה לחלום עליה באמת ( לכן את חולמת על עגבניות ולא על סקס!) ומה היה קורה אחרי כן. ככה זה בחלום, כבר הסברתי בעבר שהחלום משקף רק חלק מהמציאות והרוב פרי הדימיון ומחשבות אסורות או לא מקובלות, ללא צנזורה שיש ביום יום.

חולמת4000

Active member
תודה על התגובות!
לגבי פרוש ג'- שימי לב שאין לזה קשר למה שאת היית רוצה במציאות ( הצעת נישואין או חברות מהידיד), אלא מה את רוצה בליבך שיקרה או הלוואי שהיה קורה אז, לפני הנישואין הכושלים שהיו כמעט באילוץ. נורא רצית לאכול מהפרי האסור בעבר, אבל לא הרשית לעצמך, גם היום את נוהגת אותו דבר במציאות. החלום אינו משקף מציאות של ממש אלא מציאות מדומה- פנטזיה. מה היה קורה אילו היית מממשת את הפנטזיה אז או עכשו. החלום משקף מלוי משאלה כמוסה שאת אינך מעזה לחלום עליה באמת ( לכן את חולמת על עגבניות ולא על סקס!) ומה היה קורה אחרי כן. ככה זה בחלום, כבר הסברתי בעבר שהחלום משקף רק חלק מהמציאות והרוב פרי הדימיון ומחשבות אסורות או לא מקובלות, ללא צנזורה שיש ביום יום.
קיבלתי.

למעלה