עגלות ומוצרים נוספים

עגלות ומוצרים נוספים

היי,
אז אחרי שעברנו דירה לבניין מהמם עם מעליות מספיק גדולות, והתאומים (שם הבמה שלהם הוא הדודאים
) בדרך, אנחנו מחפשים עכשיו מוצרים ועגלות.
בגדול אנחנו מתפקסים כעת בעגלות אבל כל המלצה, גם על מוצרים אחרים, תתקבל בברכה.

fialka3

New member
לנו יש קוקו ביבה

השתמשנו מגיל לידה. כרגע הבנות בנות שנתיים וחצי וזה עדיין מתאים רק שבגלל הסגר היא כמעט ולא בשימוש כי 100 מטר הן מסוגלות כבר ללכת בלעדיה. אני מאד מרוצה ממנה - היא קלה ונכנסת כמעט בכל הדלתות וגם בבגז של אוטו קטן יחסית - יונדאי I20

אתם יכולים...

למצוא במרשתת רשימה של מה שנדרש.
לפעמים חלק מהדברים שם מיותרים אבל רוב הדברים חשובים.
החל מהשכרת עריסות, אם תבחרו שהדודאים ישנו איתכם בחדר בתקופה הראשונה, מצעים, מיטות תינוק,שידת החתלה,חיתולים, ביגוד ראשון (NB),סטריליזטור וכלה במוצצים,טיטולים וכיו"ב.

בעניין העגלה-לנו הייתה כמעט שנה ביבי ג'וגר, אמבטיות.איומה בעיניי.
אחרי שנה החלפנו לסטרול אייר.הייתה מעולה!

אמבטיות - כן או לא?

יש לנו רשימה שנאספה ממספר חברים הורים צעירים וכעת אנחנו מאוד מתלבטים לגבי העגלה. מצד אחד אני מבין שעגלה עם אמבטיה לתינוקות היא מסורבלת וקשה להכניס הכל לרכב אבל מצד שני אני לא רואה איך אפשר לשים תינוקו בני יומם בעגלה ללא אמבטיה.
אשמח שתפרטי יותר על הדיס-המלצה לבייבי ג'וגר כי דווקא קיבלתי עליה המלצות רבות. מעניין מאוד!

fialka3

New member
אני

אני ילדתי בסוף אוקטובר והסתדרתי מצויין בלי אמבטיות

אפשרי?

זו לחלוטין, כנראה, שאלה שנובעת מחוסר ידע - אבל איך בכלל שמים תינוקות בני יומם בעגלה ללא אמבטיה? איך הסתדרת? יש מוצרים נוספים שנדרש לצרף? כמו שק שינה או אביזרים נוספים?
בנוסף, המושב של העגלה בלי אמבטיה נראה לי לא נוח. הוא מגיע ל-180 מעלות בכלל?

fialka3

New member
מצרפת קישור

&nbsp
https://www.biba-baby.co.il/items/2468753-עגלת-תאומים-ואחים-KOOKOO-החדשה-Biba-
בעגלה יש מקטיני ראש וכיסוי רגליים לתינוקות רכים
השתמשנו במקטין ראש בחודש-חודשיים ראשונים ואז זה נהיה קטן מאד מהר ולא היה בזה צורך בכלל. בכיסוי רגליים השמשמתי בחורף ראשון
לי היה מאד נוח, כי מצד אחד עגלה צרה יחסית ומובילית מאד ויהיה שם הכל מה שהייתי צריכה
רק דבר אחד חשוב לדעת - בגלל שהיא קלה, אסור לשים דברים כבדים בתיק על הידית, כי היא עלולה להתהפך. יש סלסלה בתחתית, כדאי להישתמש בה.

אסביר

רכשתי את הביבי ג'וגר ממקום בדיוק כשלכם,חוסר ידע.אימי המליצה על האמבטיות וטוב שרכשתי אותן! אגב,שמעתי שניתן גם להשכירן.
אצלי שכבו באמבטיות עד גיל 9 חודשים בהנאה רבה.הן מרווחות ונעימות ו"מתלבשות" על העגלה עצמה.
הרכב שלי גדול מאוד אז גם העגלה וגם האמבטיות נכנסו.
באוטו היו סלקלים.
תמיד אפשר להעזר במנשא, במצבים שונים.מאוד ממליצה על רכישת מנשא.
אחרי שהוצאתי את האמבטיות,התנוחה של הביבי ג'וגר לא הייתה סבירה בעיניי.האמת, לא מבינה למה מתלהבים מהעגלה הזו.אין בה שום "להיט".
רכשתי את הסטרול אייר הירוקה.לא היה מישהו ברחוב שפספס אותה:)).הצבע בהיר,לא מחמם את התינוקות בתוכה (בניגוד לשחור/אדום).
לאחר שרכשתי אותה חשבתי שחבל שלא הכרתי אותה לפני שהתאומים נולדו כי העגלה מעולה!
רכשתי גם מגינים בצבע ירוק כמו צבע העגלה,כמו מזרנים עבים לתוך העגלה שיש להם בצדדים חתיכות שמגנות על הראש והרגליים.הם נוחים ומרופדים.
העגלה מאפשרת שכיבה מלאה,אפשר להרים את המיקום של הרגליים וכשהילדים מתישבים לוחצים בצד והיחידה הזו מתקפלת לטובת הנחת הרגליים עליה ועוד ועוד.
בקיצור,באמת עגלה נהדרת ולא הייתה יקרה.

התקבלה ההחלטה

החלטנו לרכוש את הבייבי ג'וגר. גם כי ראינו אותה ב"לייב" כשזוג חברים שלנו שגם התברכו בתאומים קנו אותה לא מזמן ומאוד מרוצים.
וגם על האמבטיות אנחנו מעדיפים ללכת. יודעים איפה אפשר להשיג אמבטיות יד שניה?

למעלה