עגלת אחים

avia ofri

New member
עגלת אחים

היי, יש לי שני ילדים בהפרש גילאים קטן- אחד בן שנה וחודשיים והשני בן שנתיים וחצי.
אני מעוניינת לרכוש עגלת אחים, התחלתי להעניין בסוגים דרך אתרי האינטרנט וממש הלכתי לאיבוד
יש כל כך הרבה סוגים....רוחבית, רכבת, אחד מעל השני... אשמח אם תוכלי לעשות לי קצת סדר בבלאגן ולהמליץ על הסוג הטוב היותר.

עגלת אחים - מנסה לעשות קצת סדר

באופן כללי, במידה ואין לך מגבלה של רוחב הדלת, עדיפות בעיני היא לעגלה שהיא רוחבית.
בעגלה רוחבית הילדים יושבים האחד ליד השני, שניהם רואים בדיוק אותו הדבר, ולמעשה נהנים באותו האופן מהנסיעה בעגלה.
גם הטיפול בילדים מבחינתך נוח הרבה יותר (למשל, האכלה, החלפת חיתול וכו'). כמו כן, העגלה תשמש אותך לטווח ארוך יותר, מאחר ואין מגבלה של מרחק בין מושב אחד לשני (כמו בעגלת רכבת).

בעגלת רכבת, בנוסף לכך שהפעוט שיושב בכסא האחורי רואה פחות, עלולה פעמים רבות להיות מגבלה של מרחק בין המושב הראשון לשני, בייחוד במצב של השכבת הטיולון.

עגלה אחד מעל השני: מתאימה יותר למצב של פעוט ותינוק עד כמה חודשים, פחות למצב של שני פעוטות.

מקווה שקצת עזרתי...

avia ofri

New member
תודה על המענה המפורט

שאלה נוספת היא האם יש קשר למשקל גופי? אני חוששת שיהיה לי קשה לשאת עגלה רוחבית.. מבנה גופי קטן יחסית - הגובה שלי הוא 158 ומבנה הגוף שלי רזה. האם יש הבדלים במידת הכוח שיש להשקיע בכל אחת מהעגלות על מנת להניע אותן?

נשיאת עגלה

עגלה רוחבית תהיה קלה יותר לנשיאה עבורך מאשר עגלת רכבת.
עליה של מדרכות עם עגלת רכבת המועמסת עם שני פעוטות לא תהיה דבר קל לעומת עגלה רוחבית.

ממליצה מאוד שתתרשמי בעצמך, תלכי לבדוק מספר עגלות.

למעלה