עגלת בייבי ג'וגר

עגלת בייבי ג'וגר

כנראה שאני אקנה את העגלה "בייבי ג'וגר",
אם יש למישהי את העגלה אני אשמח לחוות דעת

פעם מישהי אמרה לי שאפשר במקום אמבטיה לקנות מזרן מתאם, אני מתלבטת אם אני אמצא מזרן מתאם אם לקנות אותו או אמבטיה
לא מצאתי על זה מידע באינטרנט.
האם יש למישהי מושג מה זה?
או אולי לשלוח לי קישור
תודה

פאר קשת

New member
עברתי כמה וכמה עגלות..

חייבת לציין שעגלות תאומים זה תמיד מעצבן. אין מושלמת.
היתה לי עגלת סטרול אייר שפשוט הוציאה לי את החשק לצאת מהבית. זה לקח כ"כ הרבה זמן לפרק אותה ולהכניס לאוטו ופעולה הפוכה כדי לצאת עם התאומות, שפשוט ויתרתי מראש. עכשיו עברתי לבייבי ג'וגר, יוצאת, נפתחת ומתקפלת בקלות, קצת פתוחה לתינוקות רכים, אבל שמיכה תפתור את הבעיה. יש לה כמה חסרונות לילדים קצת יותר גדולים (מגיל שהם יושבים והלאה, אבל זה עוד הרבה זמן אם הם עוד רק נולדו/לא נולדו, ובינתיים זה פתרון טוב.
באופן כללי לא הייתי ממליצה על אמבטיות קשיחות, כי אין מקום באוטו לסחוב אותם.
הרבה זמן לא הייתי פה, אז לא יודעת מה מצבך מבחינת ילדים, רק אציין שאחרי ילד ראשון מבינים שאפשר להסתדר יופי בלי אמבטיה..
&nbsp

כתבתי כבר, אך שוב מסבירה

העגלה קצרה באורך
א"א להשאיר את התינוק לשנייה בלי לקשור.
שזה תאומים זה עוד יותר קשה
עדיף עגלה יותר עמוקה או ארוכה (מבחינת אורך התינוק)
דבר נוסף , קשה מאוד לפרק ולכבס.
בהצלחה.

רוצה לציין שלא נתקלתי בשום

בעיה עם האורך של העגלה , וגם לא עם העומק .
והבנות שלי לא היו מהזן הקטן ..
לגבי פירוק וכביסה - אולי אני ליכלוכית אבל זה לא משהו שעשיתי באופן יומיומי/שבועי או אפילו חודשי.
אז לטעמי לא היתה לכך חשיבות , הקושי בפירוק למטרות כביסה

גלי ים333

New member
מזרן לעגלה

לא נראה לי שמזרן לעגלה יכול להחליף אמבטיה, אבל הוא הופך את השכיבה לנוחה יותר ומקטין קצת את פנים העגלה. הינה קישור למזרן כזה- http://www.babytech.co.il/catalog.html?item=22
אנחנו ויתרנו על אמבטיות בעגלה שלנו...

nonich

New member
אמבטיות

אני חושבת שאמבטיות זה מאוד נוח, במיוחד כשיש תאומים והם נולדים קטנים יחסית. אני השתמשתי באמבטיה גם עם הבת הגדולה וגם עם התאומות בערך חמישה חודשים. הייתרון הגדול זה שלא צריך לקשור את התינוק כל פעם והם יכולים גם לשכב על הבטן....

ממליצה מאד

שימשה אותי מלידה עד שמכרתי אותה ..בסביבות שנתיים וחצי
ללא אמבטיות , קניתי מזרנים של בייבי טק והם העניקו יותר ריפוד כאשר הבנות היו קטנות
האמת שאין לי משהו רע לכתוב על העגלה. היתה מצויינת גם לתינוקות וגם לפעוטות
&nbsp

כל תל אביב עם עגלת בייבי גוגר זה אומר משהו

הסיטי מיני מככבת, זה אומר משהו.

אני השתמשתי עם מזרן וזה שימש אותי נהדר, לא צריך אמבטיה.

למעלה