עגלת בריטקס

אתי77

New member
עגלת בריטקס

שלום,
אתמול היינו בסיור עגלות...הכוונה היתה רק לקבל מושגים בשטח, היות ואני רק בחודש רביעי.
הציעו לי עגלה של בריטקס - שיש לה את כל מה שאני רוצה -
גלגלים גדולים, בסיס שאפשר להלביש עליו סלקל,4 גלגלים, מתקפלת ביד אחת, ברקסים נוחים...
המוכרת לחצה עלי בקטע שהדגם הישן (שראינו) נמצא במבצע ב2300 שח כולל אמבטיה, סלקל, מתאמים וכיסוי גשם, ושכשיגמר להם המלאי, הדגם החדש עולה 3500 שח.
אני לא אוהבת שמפעילים עלי לחץ וכמובן שלא קניתי במקום, אבל אני פתאום חוששת שאולי היתה הזדמנות ולא קפצתי עליה...
אשמח לקבל חוות דעת בנושא...
קודם כל בנושא הבריטקס, ואם יש עגלות דומות במחירים סבירים, ואם כדאי לקנות בשלב כל כך מוקדם - האם זו באמת הזדמנות?

עגלות תינוק - סיור

שלום,
עגלה שמאוד דומה לעגלת הברייטקס במאפיניה ויכולה להתאים היא הבייבי ג'וגר. המחיר גם דומה.

לגבי המחיר שעלול לעלות - הייתי בודקת בעוד חנות באיזורך לגבי נושא זה והמלאי.
אני לא מאמינה שיקרה משהו אם תקחי לך עוד שבועיים לבדיקות שלך, ואז יהיו לך יותר נתונים להחליט לגבי העגלה ולגבי ההזמנה.

בהצלחה!

אתי77

New member
בייבי ג'וגר ובריטקס

אני חיפשתי את הבייבי ג'וגר באינטרנט,
ולא הצלחתי להבין אם ניתן להרכיב את האמבטיה והסלקל על הבסיס של הטיולון כמו בברייטקס או שחייבים לפרק. כי מאד חשוב לי שאוכל לשמור על הטיולון ולשים מעליו את הסלקל.
&nbsp
איך אני יכולה לברר איפה עוד מוכרים את הברייטקס?
אני גרה בירושלים, ובעיקרון, חוץ מבאזר שטראוס, דר בייבי ושילב, לא ידוע לי על חנויות שמוכרות עגלות...
וזה מאד מצמצם את הבחירה...
&nbsp

עגלת תינוק של בייב ג'וגר

אתי, את האמבטיה הקשיחה מרכיבים בנפרד, לא על הטיולון.
את הסלקל ניתן להרכיב עם הטיולון.
אם את רוצה להרכיב הכל על הטיולון, תבדקי גם את הבמבלרייד אינדי.

חנויות נוספות שאת יכולה לבדוק אצלן:
מוצצים, חסדי שמואל.

אתי77

New member
ואוו תודה! את נהדרת!

אני לא יודעת מאיפה צברת את כל הידע הזה, אבל אני ממש מודה לך מאד!!
את עוזרת לי לעשות סדר ואולי סוף סוף, אחרי שלושה ילדים ו4 עגלות, אני אוכל לקנות לילד הרביעי עגלה שאני אוהבת

תודה רבה רבה!
אתי

למעלה